RAZED
DIGITAL

263
Nákupem získáte 3 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 3D plošinovka
 • Sprintujte skrz neonové dynamické úrovně nejrychleji tak dovedete, používejte takové dovednosti, jakými jsou dobíjení superrychlosti, megaskoky, driftování, dusání a bombardování. Vyhýbejte se překážkám, odhalujte zkratky a stoupejte na žebříčků výsledků.

  RAZED to je bleskově rychlá hra, hybrid plošinovky a závodní hry, ve které běžíme nejrychleji jak to jen jde skrze různorodé úrovně a snažíme se dorazit k východu v nejkratším možném čase. Pokud chceme nastavit nové rekordy. musíme využívat dovednosti, které hráči poskytují speciální boty, díky kterým nejen že dosahuje neskutečné rychlosti, ale také skáče do obrovské dálky anebo jen driftuje v zatáčkách. Tempo navíc udává rychlý, elektronický hudební doprovod.

  NEKONEČNÁ ESCALACE

  Sprint přes 60 dynamických úrovní roztažených na šesti jedinečných světěch, z nichž každý má unikátní vizuální styl, vlastnosti k odemčení a vzrušující souboje s bossy.

  NAHOĎTE VLASTNÍ KURZ

  Odbočte z nasatavené trasy a vydejte se svou cestou úrovněmi, abyste dosáhli zdánlivě nemožných časů a odemkli hodnosti S.

  ONLINE ŽEBŘÍČKY

  Vyzvěte svět! Stoupejte na tabuli výsledků nebo závoď te s přízraky přátel v asynchronní hře. 

  TAJNÉ ÚROVNĚ

  Využijte všechny své schopnosti, abyste zvládli nejnáročnější úrovně v RAZED.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí RAZED!