Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

RECENZE: The Sims 3: Obludárium

Líbí se vám tato hra či vás zklamala? Dejte o vašich názorech na ní vědět ostatním hráčům. Stačí výstižně vyplnit klady, zápory a celkové hodnocení.

Seřadit podle:

DataProcent

Emily613  2012-10-15 14:32:05**********80%

Klady:

Rozhodně vlkodlaci ty byli fakt famozní moc se mi líbili měli si ce málo věcí k nábidnutí jako je: kousnout a dát si ho do smečky to jsem dělala prostě furt a pak lovit ty předměty no mě se to líbilo

Víli rozhodně víli ty byly super očarovat sima aby mu spadly katata tak to je skvělí nápad , tvary křídel se mi taky moc líbily

Čarodějové bohužel o těch jsem zatím nic nevypátrala
+ NOvé oblečky!
+Nové zaměstnání ,Vědma' nabo věštkyně to je jedno

+ Nové krásné měto Moonligh shor nebo nějak tak :D :D :D

Zápory:

No podle mně to nabízelo celkem málo interakcí u těch nadpřirozených bytostech čekala bych od vývojářů asi o trochu víc , ale asi jinak nic

Celkové hodnocení:

No hra by podle mně mohla být mnohem lepší , ale tak dá se to no! Jinak hra je celkem uspokojivá až na ten jeden faktLeom  2012-09-14 13:34:09**********65%

Klady:

Víly - ač jsem byl už od screenshotů a videí k těmto potvorám skeptický, pozvedly celý datadisk nahoru, nebýt jich byl by to nejspackanější dodatek.

Vlkodlaci, jsou sice hezcí, nabízí proměnu a ošklivější alterego vašeho simíka, ale zase, je to všechno. Interakcí napočítám na prstech jedné ruky a shopnost mají jen jednu, umí hledat hmyz, kovy atd. Nejhorší charakter ve hře.

Čarodějky - na ty jsem se velmi těšil, ale přišlo velké zklamání. S čarodějem se naučíte pár zklínadel, která se za chvilku omrzí a na samý "vrchol" čarodějné síly se dostanete za hodně dlouho. Pak už není čeho dosahovat a hra za tento charakter končí. V čarodějkách byl velký potenciál, který EA smetlo ze stolu tak rychle jak se zjevil.

Velké plus patří pultíku na výrobu elixírů, díky němu je hra opravdu nepatrně obohacena.

Zápory:

Záporu jsou u každého charakteru, všude jsou vidět nedodělky a práce za kvapu. A to ani nepmluvím o tom jak je hra příšerně zabugovaná. Snad se EA poučí a vydají rozsáhlejší aktualizaci kde vše vyřeší a třeba i něco přidají.

Celkové hodnocení:

Hra nabídla, vše co vyvojáři naslibovali: víly, vlkodlaky a čarodějky (upíři jsou takřka stejní jako v Po setmění, takže je nepočítám. Bohužel už si nedali tu práci aby těmto "obludkám" vdechli trochu více možností a kreativity. Tento dodatek se mohl stát hotovým diamantem mezi dodatky, leč EA przní všechna dobrá studia.Přejít na stránku:

Počet na stránku:


Nové recenze