Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

RECENZE: Call of Duty: WWII

Líbí se vám tato hra či vás zklamala? Dejte o vašich názorech na ní vědět ostatním hráčům. Stačí výstižně vyplnit klady, zápory a celkové hodnocení.

Seřadit podle:

DataProcent

Nistro  2017-12-03 15:29:58**********70%

Klady:

Hra má pěknou grafiku ,filmečky kvalitní,
Multiplayer

Zápory:

Krátký příběh ,tupý spoluhráči ,nic nového

Celkové hodnocení:

Hra se hraje dobře jako každé CoD klasicky krátký příběh ale graficky pěkně zpracovánamikenator  2017-11-05 12:24:27**********65%

Klady:

+Hezké filmové scénky a cutscény
+Zajímavé postavy
+Vcelku zajímavý příběh
+Vylodění v Normadii
+Nové módy v multiplayeru

Zápory:

-Délka singleplayeru
-Nevyváženost grafiky
-Systém multiplayeru
-Mapy v multiplayeru
-Modely zbraní
-Žádná velká změna od předešlých dílů

Celkové hodnocení:

Musím říct, že mě nové CoD zklamalo. Trailery nahrávaly tomu, že nás čeká nový kousek, který jsme v rodině CoD ještě neměli. První co mě zklamalo byla délka singleplayru. Já vím, že CoD je hlavně multiplayerová hra, ale nějakých 5-6 hodin během kterých to bez nějakého velkého spěchu dohrajete, je sakra málo. Když to vypadalo, že hra vyvrcholí a naservíruje mi nějakou pořádnou bitvu, která tento díl zakončí, nastal epilog, který hru jen rozuzlil a předhodil její konec. Takže co se týče herní doby, obrovské zklamaní. Dále mě vytáčela nevyváženost grafiky. Filmové scénky vypadají úchvatně, cutscény taky jdou, ale grafika při hrání je někdy průměrná. Například při misi, která se odehrává při osvobozování Paříže, mi vůbec nepřišlo, že hraju hru, která vyšla v roce 2017. Když jsme se přesunuli do Ardenských lesů, byl jsem s grafikou spokojen. Dále mi velice vadí systém multiplayeru ve kterém si hráč zvolí divizi za kterou bude hrát, a dále si přiřazuje zbraně do určitých divizí atd. Chybí mi tam jednoduchost, jasně je to něco nového, ale pro mě zcela něco zbytečného a otravného. Mapy v multiplayeru nejsou jedny z těch, ve kterých bych rád trávil hodně času. Jsou nezajímavé a někdy až moc malé. Hratelnost multiplayeru se celkově moc nezměnila, jakoby jste hodili na MWR jiný kabát a je tu nový mulťák WW2. Každopádně pokud někoho napadlo koupit si WW2 jen kvůli singleplayeru, tak to rozhodně nedělejte, těch 5-6 hodin za tu cenu opravdu nestojí. Celkově se nad koupí této hry zamyslete. V celkovém hodnocení jsem jen kritizoval a to z toho důvodu, že jsem čekal mnohem, ale mnohem víc...Přejít na stránku:

Počet na stránku:


Nové recenze