Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

RECENZE: Black Mirror IV

Líbí se vám tato hra či vás zklamala? Dejte o vašich názorech na ní vědět ostatním hráčům. Stačí výstižně vyplnit klady, zápory a celkové hodnocení.

Seřadit podle:

DataProcent

korinmark  2017-12-09 18:32:19**********80%

Klady:

Tak jsem začal hrát tuto hru a podle recenzí jsem se bál, že to bude nic moc, ale upřímně. Opravdu nechápu to nadávání na tuto hru. Ano, hra nedosahuje kvalit jako původní trilogie posel smrti, ale proboha, dohrál jsem dvě kapitoly a musím říct, že jsem mile překvapen, atmosféra je tam na hodně dobré úrovni, grafika mě příjde taky dobrá, samozřejmě nějakej puntičkář si najde někde kde grafika není tak úplně OK, ale tady jde hlavně o příběh a hororovou atmosféru a tato hra to zvládá velmi dobře. Za mě: určitě pro fanoušky posla smrti povinnost.

Zápory:

Zápory se zde taky najdou ale neberu je jako něco, proč hned odsoudit tuto hru. Především, jako zápor se dá brát model postav, příjdou mě možná trochu umělé. A druhej takovej zápor jsou určitě loadingy, mě na PC verzi nepřijdou nějak extra hrozný, ale věřím, že patch toto vyřeší. A taky samozřejmě tu není CZ, což mě hodně naštvalo, vývojáři tam mohli aspoň dát CZ titulky. Tak nějak doufám, že někdo hru v budoucnu přeloží.

Celkové hodnocení:

Finální hodnocení zkráceně, lidi, prosím vás, mějte svůj názor, to že řekne několik lidí, že tato hra je nic moc, tak se k ním hned nepřidávejte a rači si to zahrajte a věřím, že většina si udělá svůj názor a nazná, že tato hra i když není tak dobrá jak starej posel smrti, tak stejně si vaši pozornost zasloužíPřejít na stránku:

Počet na stránku:


Nové recenze