Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

RECENZE: Control

Líbí se vám tato hra či vás zklamala? Dejte o vašich názorech na ní vědět ostatním hráčům. Stačí výstižně vyplnit klady, zápory a celkové hodnocení.

Seřadit podle:

DataProcent

Mára  2019-09-09 21:42:52**********35%

Klady:

+ Grafika
+ Audio design schopností
+ Animace
+ Coloring
+ Interaktivní prostředí

Zápory:

- Hlavní představitelka
(Asi chci hodně, ale dle mého by měla žena ve hrách mít alespoň nějaký zadek, poprsí a slušnej dabing - Tohle je přístávací rampa, antisexuální křivky a hlavně otravnej "porno" dabing)
- Otravné zvuky, které Vás provází celou hrou (Hlasy, co kvákají, že jim ani nejde rozumět)
- Hra Vám ani po několika hodinách vlastně neřekne, co se sakra děje a kam že to vlastně jdete
- Ovládací prvky jsou velmi nevyvážené (Míření je porod)
- Otravnej motion blur (Jako při pohybu ze strany do strany se Vám okolí mázne takovým způsobem, že se mi z toho opravdu protočí hlava) Nepříjemné
- Chaotické menu
- Nezajímavé collectibles
- Nelíbivý soundtrack

Celkové hodnocení:

Nejhorší hra od Remedy. Nechápu, co se většině lidem na hře líbí a už vůbec nechápu vysoké hodnocení od kritiků. Dle mého se jedná o pr*ser roku. Nezáživná, otravná, neinovativní hra, která exceluje jenom v jednom. Telekinetické schopnosti a interaktivní prostředí, ale to nejsou klady, kvůli kterým singleplayery hraji. Rozhodně nedoporučuji a spíše vyhlížejte Greedfall nebo Borderlands 3. Opravdu to jsou vyhozené peníze a jsem neskutečně otráven. Měl jsem za to, že Remedy už konečně, jak zpět na výsluní. Pro mne touto hrou skončili.Přejít na stránku:

Počet na stránku:


Nové recenze