Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

RECENZE: Metro: Exodus

Líbí se vám tato hra či vás zklamala? Dejte o vašich názorech na ní vědět ostatním hráčům. Stačí výstižně vyplnit klady, zápory a celkové hodnocení.

Seřadit podle:

DataProcent

hunt  2019-08-11 20:58:51**********97%

Klady:

celkové zpracování
prostředí
atmosféra
grafika
příběh
počasí
pocit ze střelby
stealth přístup
crafting
vedlejší mise
soundtrack

Zápory:

žádné

Celkové hodnocení:

Výborné pokračování! Více takových příběhových her pro jednoho hráče!Sam Fisher  2019-08-01 22:10:23**********60%

Klady:

+příběh
+level design
+pořád je to Metro
+gunplay + kustomizace zbraní

Zápory:

-grafické nastavení je tristní
-bugy a glitche
-Epic Game Store

Celkové hodnocení:

Pořád to má příběh,který vás žene ke konci hry.Pořád je to Metro,má to tu správnou atmosféru,ne ve všech lokacích,ale má. Gunplay a kustomizace zbraní na jedničku.Záporem je technický stav hry - bugy a glitche znemožňující dohrát hru.grafické nastavení hry je tristní - nemožnost vypnout blur,jen prohrabáním se v config. souboru,ale
to vám jistě rozbije hru,takže jen na vlastní nebezpečí.Antialising jim taky asi nic neříká a celkově si nastavení vystačí jen s možnostmi Low,Medium apod.Díky nepřítomnosti cloud savů se mi načetl save uložený pár hodin zpátky,i když save byl uložen jindy,takže pár hodin progressu v tahu.Takhle mi to ta hra udělala 2x.A tak se dostávám největšímu problému a to je Epic Game Store s nulovými funkcemi a uplácení Deep Silveru vydávat hru jen na jednom storu.Sna djim ty miliony za malé prodeje na PC stály za to :-) Hru jako takovou hodnotím 80/100,po rošádě s Epicem snižuju známku na 60/100, po takovémhle jednání s hráči si nezaslouží větší známku,i když za to vývojáři nemohou,doplácejí na hamižnost vydavatele.Přejít na stránku:

Počet na stránku:


Nové recenze