Red Dead Redemption 2
DIGITAL

1 499
Nákupem získáte 59 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: Rockstar SocialClubRockstar SocialClubLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: TPS, Westernové, Open-world, Příběhové
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Oceňovaná hra s otevřeným světem Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games a nejlépe hodnocená hra současné generace konzolí nyní vychází na PC a přináší nový obsah pro příběhový režim, grafická vylepšení a další.

  Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

  Díky zcela novým grafickým a technickým vylepšením pro podmanivější zážitek využívá Red Dead Redemption 2 na PC celý potenciál PC a vdechuje život každému prvku tohoto obrovského, bohatého a detailního světa včetně lepší vykreslovací vzdálenosti, kvalitnějšího globálního nasvícení a zastínění okolím pro vylepšené nasvícení během dne a noci, vylepšených odrazů a propracovanějších stínů ve vyšším rozlišení na všechny vzdálenosti, tesselovaných textur stromů a vylepšených textur trávy a srsti, což přidá na realismu každé rostlině a zvířeti. Red Dead Redemption 2 na PC rovněž nabízí podporu HDR, možnost spouštět špičková grafická nastavení v rozlišení 4K a ještě vyšším, konfiguraci pro více monitorů, konfiguraci pro širokoúhlé obrazovky, rychlejší frekvence snímků a další. Red Dead Redemption 2 na PC rovněž zahrnuje dodatečný obsah pro příběhový režim včetně misí s lovem odměn, skrýší gangů, zbraní a dalších, plus bezplatný přístup ke sdílenému živoucímu světu Red Dead Online, který obsahuje veškerá dosud vydaná vylepšení a nejnovější obsah pro kompletní online zážitek včetně Frontier Pursuits a specializovaných rolí Bounty Hunter, Trader a Collector a mnoho dalšího. Red Dead Redemption 2 na PC je dokonalý způsob, jak si užít jednu z nejoceňovanějších her všech dob, která získala přes 175 ocenění Hra roku a více než 250 nejvyšších známek v recenzích.

  Podmínky softwarové licence jsou ve hře a na adrese www.rockstargames.com/eula; podmínky online účtu jsou na adrese www.rockstargames.com/socialclub. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, jsou jsou exkluzivní/odemykatelné/stahovatelné/multiplayerové/online/bonusové obsahy/služby/funkce může vyžadovat jednorázový sériový kód, dodatečné poplatky či registraci nepřenosného online účtu (někde věková přístupnost 13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupný všem uživatelům či vždy a může být ukončen/pozměněn/nabídnut za jiných podmínek bez oznámení. Porušení EULA, Kodexu chování či dalších pravidel může mít za následek omezení či zrušení přístupu ke hře či na online účet. Informace, zákaznickou a technickou podporu najdete na www.rockstargames.com/support. Tato hra je fiktivní. Může zobrazovat lidi, místa, společnosti, skupiny, události, budovy a další věci, které jsou podobné těm ze skutečného světa; ty však nemají žádnou spojitost ani souvislost s touto hrou a tato zobrazení se nezakládají na skutečnosti. Tvůrci/vydavatelé/licencoři této videohry nepodporují/neschvalují/nepodněcují žádnou část obsahu. Neoprávněné kopírování, úpravy, zpětné inženýrství, dekompilace, přenos, veřejné předvádění, pronájem, hraní za peníze či obcházení protikopírovací ochrany je zakázáno a porušuje EULA. Na nákup, používání a aktivaci se vztahují určitá omezení. Podrobnosti viz EULA na www.rockstargames.com/eula a Podmínky služby na www.rockstargames.com/legal.
  Rockstar Games, Inc. ©2005-19. Rockstar Games, Red Dead Redemption, R*, Redemption, Red Dead, Dead Eye jsou značky/loga/autorská díla Take-Two Interactive. Dolby a symbol dvojitého D jsoou obchodní známky Dolby Laboratories. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

  Instalace, aktivace a online hra vyžaduje Rockstar Games Launcher a přihlášení na Rockstar Games Social Club (věková přístupnost někde 13+); aktivace, online hra a pravidelné ověření nároku vyžaduje internet; produkt vyžaduje instalaci softwaru včetně Rockstar Games Launcher, DirectX, Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributables (x64), Chromium Embedded Framework, Rockstar Games Social Club Framework a ověřovací software, který rozpoznává jisté hardwarové atributy kvůli nároku, správě digitálních práv, uplatňování licence, podpoře, systému a dalším účelům.

  Vyžaduje internet a Rockstar Games Launcher; registrace je omezená na jeden účet Rockstar Games Social Club (věková přístupnost někde 13+) za každý nákup; na účet Rockstar Games Social Club může být najednou přihlášeno jen jedno PC; nákupy jsou nepřenosné; účty Rockstar Games Social Club jsou nepřenosné.

  Stažitelný obsah a změny v programu postupem času změní systémové požadavky pro tuto hru. Informace o aktuální kompatibilitě vám podá výrobce vašeho hardwaru nebo si je přečtěte na www.rockstargames.com/support. Některé systémové komponenty jako třeba mobilní čipsety, integrované a AGP grafické karty nemusí být kompatibilní. Vydavatel nemusí podporovat neuvedené specifikace.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • cechi

   K té velikosti - herní klient stahuje cca 100 GB a po dohrání má složka 115. Rozhodně ne 150 GB.
   Dohrál jsem to na PC a žádné problémy jsem celou dobu nezaznamenal.

  • antik30

   Plánujete udělat češtinu?

  • gordrax

   xzone, proc jste radeji nenechali stare webovky?toto je des!naprosta katastrofa

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Zdravíme, Čeština bohužel zatím není v plánu ani potvrzena, že bude. Budeme tedy jen doufat, že by v budoucnu mohlo něco být od Rockstar-u. :-)

  • Bůčkin

   TO : Tass . Pokud se nějaký tým rozhodne do překadu . Záleží na souborech jestli půjdou vyjmout a dát zpět a kolik jich je . Dále pokud to Rockstaru nebude vadit . Aby to nedopadlo jak s Blizardem .

  • Eso

   150GB je celkem dost na stahování :( Ne každý má optiku.....

  • Marry

   Pokud se k tomu udělá čeština, tak kupuju hned, bez češtiny to nemá cenu kupovat.

  • martin

   tak to si radši koupim na PC než na ps4

  • Tass

   Dobrý den, chci se zeptat, jestli jsou do budoucna plánované české titulky. Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Red Dead Redemption 2!