Resident Evil 4 Ultimate HD Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

509 
Nákupem získáte 20 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové, TPS
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • Ve hře Resident Evil 4 se seznámíte s Leonem S. Kennedym, speciálním agentem, který je na misi za záchranou unesené dcery prezidenta Spojených států. Pátrání jej zavede do zapadlé vesničky kdesi v Evropě. Vřelého přivítání od místních se však nedočká...

  Resident Evil 4 je všechno možné jen ne tradiční zombie vyvražďovačkou. Leon čelí stoupencům tajemného kultu a vesničanům postižených zvláštní nákazou jménem Las Plagas. Ultimate HD verze nabízí oproti originálu výrazně vylepšenou grafiku. Nyní si hru můžete užít ve full HD a až 60 snímcích za sekundu.

  Poprvé ve full HD a na 60 FPS. Kompletní předělávka grafiky. Optimalizováno pro širokoúhlé monitory. Text je ostřejší a nechybí ani nové textury. Podpora funkcí služby Steam. Plné podpora myši a klávesnice. Obsahuje také dříve vydaných bonusový obsah včetně epilogu Separate Ways.

  ©CAPCOM CO., LTD. 2005, 2014 ALL RIGHTS RESERVED. Ⓒ2011 Valve Corporation. Steam and the Steam logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resident Evil 4 Ultimate HD Edition (PC DIGITAL)!