Resident Evil 6 - Sběratelská edice
PS3

3 999
Nákupem získáte 80 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové, TPS
 • V tomto nejnovějším pokračování série, které se prodaly desítky milionů kusů, se bude mísit akce s hororem, v němž půjde o přežití za každou cenu. Bude se jednat o ten zatím nejambicióznější, nejvíce pohlcující a na zajímavé prvky nejbohatší titul série, který slibuje, že se stane zážitkem roku v žánru dramatického hororu. Od incidentu v Raccoon City uplynulo deset let a prezident Spojených států se rozhodl odhalit pravdu o tom, co se tehdy odehrálo, neboť doufá, že to pomůže snížit současný nárůst bioterorismu. Po prezidentově boku hodlá stát jeho osobní přítel Leon S. Kennedy, jenž patří k těm, kdo přežili událost v Raccoon City, ovšem když se místo, kde má k oznámení dojít, stane terčem bioteroristického útoku, je Leon nucen postavit se tváří v tvář prezidentovi přeměněnému k nepoznání, a učinit své zatím nejtěžší rozhodnutí. Ve stejnou dobu doráží člen Aliance pro zajištění bezpečí před bioterorismem (Bioterrorism Security Assessment Alliance) Chris Redfield do Číny, která je také ohrožena bioteroristickým útokem. Protože žádná země se před těmito útoky a následnými epidemiemi nemůže cítit v bezpečí, sjednotí populaci celého světa obecný strach z toho, že nezbývá už žádná naděje. Poprvé v rámci série se v Resident Evilu 6 spojí oblíbení hrdinové Leon a Chris, aby společně čelili hrozbě, která nemá obdoby. K nim se připojí nové postavy, z nichž každá bude mít svůj vlastní unikátní pohled na okolní dění i způsob, jakým se zapojí do neúprosného hororového zážitku, odehrávajícího se v globálním měřítku.
  Sběratelská edice obsahuje hru v Steel Booku, exkluzivní artbook, Resident evil 6 Dynamic Theme pro PS3, mikinu s logem Ivy University a emblém jednotek. Vše bude zabaleno do krabice v podobě Needle Bomb, kterou bylo možno vidět v traileru. Obrázek celého balení zde.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Cloud

   Oproti japonské Premium edici je to joke. 1300 dolaru ;)

  • Tom

   Kdyby tam byly treba jeste nejake ty DLC (avatar fakt neberu) tak bych to mozna i prubnul, ale takhle beru je standartni edici.

  • Amoonra

   Být to tak za 2500 tak o tom ani neuvažuju a objednávam ale za 4000 tam těch bonusů moc neni...

  • Tom

   cerv: predrazeny to je o tom zadna, ja jen tvdrim, ze se to neda srovnavat s US edici.

  • Cerv

   Ok to nic nemeni na tom ze to je predrazeny

  • Tom

   cerv: az na to, ze v USA je ta edice uplne jina....

  • cerv

   V USA tahle edice stoji 80 dolaru coz je asi 1600... A tady ?! Skoro 3x tolik

  • markkus

   dobrý den...cena je předběžně odhadnutá nebo konečná???

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resident Evil 6 - Sběratelská edice!

Mohlo by se vám líbit