Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

749 
Nákupem získáte 29 kreditů
 • 299 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Hororové
Hra také dostupná pro:  XONEPS4PC
 • Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition obsahuje:

   Resident Evil Revelations 2 DLC Barrys Commandant Costume DLC Claires Rodeo Costume DLC Moiras Urban Ninja Costume DLC Natalias Lottie Suit Costume DLC Raid Mode Character: Albert Wesker DLC Raid Mode Character: HUNK DLC Raid Mode: Album Storage A DLC Raid Mode: Album Storage B DLC Raid Mode: Album Storage C DLC Raid Mode: Parts Storage A DLC Raid Mode: Parts Storage B DLC Raid Mode: Parts Storage C DLC Raid Mode: Throwback Map Pack DLC Raid Mode: Weapon Storage A DLC Raid Mode: Weapon Storage B DLC Raid Mode: Weapon Storage C RER2 Episode Four: Metamorphosis RER2 Episode Three: Judgment RER2 Episode Two: Contemplation RER2 Extra Episode: Little Miss RER2 Extra Episode: The Struggle

   

  kmile Claire vstoupila na území města Raccoon City, okamžitě se stala jednou z nejpopulárnějších postav vesmíru Resident Evil. Byla to právě Claire, kdo nás naučil cítit omračující strach, zatímco ostatní si pevně stáli za svým; Claire jako vězeň na ostrově Rockfort dokázala, že i civilista bez jakéhokoliv tréningu či bojových zkušeností dokáže odolat naprosté beznaději a přežít.

  Ve hře Revelations 2 pokračuje hlavní hrdinka Claire ve své soukromém dobrodružství. Mezitím se stává schopnou a ostřílenou členkou nevládní organizace nesoucí jméno Terra Save. V této organizaci pomáhá Claire těm, kteří byli postiženi tzv. Bow útokem. Jak se zpočátku zdá, Claire se díky tomuto zdánlivě bezpečnému úkolu ocitá na malou chvíli v bezpečí. Ale lidské kroky jsou tolik nevyzpytatelné..

   

   

  ©CAPCOM CO., LTD. ALL RIGHTS RESERVED.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition (PC DIGITAL)!