Revenge of the Titans
DIGITAL

283
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7659216" ["cena"]=> string(3) "283" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 283 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Tower Defense
 • 50 úrovní v kampani napříč Zemí, Měsícem, Marsem, Saturnem, a to včetně samotného Titanu 29 budov a 40 technologií pro výzkum Relaxační režim nekonečné hry Hektický Survival herní režim s online přístupem

  Zpočátku přišli z oblohy a my jsme je odrazili pronajatými kosmickými loděmi i přes omezený rozpočet! Teď jsou zpátky a posílají pozemní jednotky, aby zničili naše základny – třiceti tunové příšery se zářícími oči a hrozivými čelistmi! A my stále nemáme žádné peníze!

  Rychle sestavte obrannou pozici pomocí blasterových věžiček, upgradů, malých bojových zbraní, barikád, min a zároveň získejte potřebné prostředky těžením blízkých zdrojů, když se neúprosný pochod titánů blíží k základně. Vyzkoušejte nové technologie a budovy, protože bráníte základy Země v celé sluneční soustavě od útoku Titánu. Jedná se o kombinaci žánrů strategií v reálném čase a tower defense.


  Klíčové vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Revenge of the Titans!