Rise of Insanity (PC DIGITAL) EARLY ACCESS
DIGITAL

179 
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 179 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové
 • Záhada – Nikdo neví, co se stalo s tvou rodinou. Policie si s vyšetřováním neví rady. Tvoje rodina zmizela nebo byla zavražděna? Jediným podezřelým je tvůj pacient, na němž testuješ svoje experimentální metody léčby. Kdo je za to všechno odpovědný? Lokace - Realistická grafika a rozmanité lokace inspirované architektonickými trendy, které vládly v USA na počátku 70. let. Navštiv je všechny a zjisti, co skrývají a k čemu tě dovedou. Mechanika - Choď, analyzuj, zkoumej, vyřeš záhady a někdy dokonce v letu propátrej nejhlubší zákoutí lidského vědomí. Filmová rozehrávka – Profesionální dialogy a zvuková stopa ti umožní se plně ponořit do příběhu a zažít to, co hlavní hrdina. Přemož svůj strach – Stálé napětí a nejistota dělá z této hry výzvu, kterou bys měl přijmout. Nezklamej nás a překonej svůj strach.

  UPOZORNĚNÍ! Hra se nachází v předběžném přístupu (Early Access) a některé její prvky mohou být v momentu vydání konečné verze změněny.

  Rise of Insanity je psychologický horor na PC, s doplňkovou podporou pro google VR (hra se dá hrát klasicky na PC a nevyžaduje google VR).

  Vtěl se do role doktora psychologie a dešifruj záhadný příběh. Psychodelický, detektivní příběh, umístěný do Ameriky 70. let, nabízí profesionální dialogy a realistickou grafiku. Ponurá atmosféra nejistoty stále obklopuje hráče, který při analýze řady lokalizací naráží na logické hádanky či eventy jako například... létání skrze nejhlubší zákoutí lidské mysli.

  Překonej svůj strach a dověz se, co se opravdu stalo tvé rodině.

  Jisté aspekty lidského vědomí jsou dnes, stejně jako byly v 70. letech, pro lékaře záhadou. Doktor Steven Dowell se musí postavit čelem případu svého nového pacienta. Příznaky ukazují na mnoho různých nemocí, které spolu nesouvisí. Vyřeší doktor záhadu tajemné choroby?

  Charakteristika Hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rise of Insanity (PC DIGITAL) EARLY ACCESS!