Rise of the Argonauts (PC) DIGITAL
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Fantasy
 • Pokročilý dialogový systém rozvíjí příběh velkou rychlostí a do nečekané hloubky Dechberoucí real-time soubojový systém využívající dynamické animace a zvláštní model viditelného poškození Posádka vaší krásné lodi Argó je složena podle toho, jak se chováte a který z bohů vám poskytuje přízeň

  Rise of the Argonauts je akční RPG od Liquid Entertainment (Dragonshard, Battle Realms, LOTR: War of the Ring, Desperate Housewives), které hráče přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženém přímo z bájí bájí, bude hráč ovládat skupinku hrdinů v čele s Jásonem, Atlantou a Herkulem, které čeká srážka se samotnými bohy Olympu.

  Vrhni se na na epickou hrdinskou výpravu! Naloď se na legendární loď Argó a pluj přes ohromné oceány, objevuj tajemné ostrovy a zářící města, prodírej se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získej legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu.

  Staň se legendou v bojích po boku největších hrdinů starověku, kteří se kdy dali dohromady. Bojuj proti strašlivým mýtickým stvůrám a epickým protivníkům v obřím světě oživeném podivuhodnými obyvateli a rozmanitými prostředími.

  Tvé hledání Zlatého rouna není jen cestou objevující svět, ale i cestou metafyzickou – od bojovného krále k ušlechtilému hrdinovi, který se dotýká bohů.

  Herní vlastnosti:

  Staň se hrdinou ve světe ovládaném bohy

  Zažij mnohovrstevné pradávné příběhy založené na legendárních bájích Zasvěť své skutky bohům, abys získal jejich přízeň. Jejich moc utváří tvou budoucnost a schopnosti i osud samotného lidstva Bojuj po boku Herakla, Achilla, Pana a dalších dávných hrdinů, kteří jsou obdařeni vlastními unikátními schopnostmi Objevuj unikátní ostrovní říše obydlené podivuhodnými bytostmi z bájí

  Prožívej kruté boje na život a na smrt

  Bojuj s legendárními protivníky a gigantickými monstry Sám vyvíjej a zdokonaluj různé zbraně a speciální techniky zabíjení Uvolni mocné síly zakončovacími pohyby, speciálními kryty a týmovými komby

  Zažij novou generaci her na hrdiny

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rise of the Argonauts (PC) DIGITAL!