Rise of the Ronin
PS5

1 799
Nákupem získáte 54 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Obtížná, Akční RPG, Japonské, Souls-like
Kód produktu: 49951
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 800 Kč

nebo

 950 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Bonus k objednávce

Dárek k objednávce

 • Japonsko, 1863.

  Po třech stoletích despotické vlády šógunátu Tokugawa se k hranicím země blíží černé lodě ze západu a v zemi se objevují nepokoje. Uprostřed chaosu války, nemocí a politických nepokojů si bezejmenný bojovník razí vlastní cestu a drží při tom v rukou také osud celého Japonska.

  UTVÁŘEJTE DYNAMICKÝ PŘÍBĚH
  Jste rónin, bojovník bez pána, a váš osud máte ve svých rukou. Příběh se bude vyvíjet různými způsoby v závislosti na vašich rozhodnutích a postavách, s kterými se v jeho průběhu spojíte. V misích na vás čekají zásadní rozhodnutí: například zda zavraždíte nebo ochráníte klíčové postavy. Prostřednictvím rozmanitého systému možností budete utvářet chod dějin.Rise of the Ronin
  VYZKOUŠEJTE SI PROPRACOVANÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM, KTERÝ SI SNADNO OSVOJÍTE
  Hra Rise of the Ronin od ostřílených vývojářů her Nioh a Ninja Gaiden nabízí propracovaný, ale snadno osvojitelný soubojový systém, který má mnoho vrstev rostoucí komplexity a je tak vhodný pro prakticky libovolný herní styl. Postavte se nepřátelům s velkým výběrem zbraní pro boj zblízka nebo je odprašte z bezpečné vzdálenosti pomocí autentických střelných zbraní z daného historického období.
  Roninova vzestup
  PROZKOUMEJTE SVĚT INSPIROVANÝ SKUTEČNOU HISTORIÍ
  Období Bakumacu předznamenává konec šógunátu a spolu se střetnutím východu se západem započíná zcela novou éru. Prožijte tuto kulturní revoluci v širém otevřeném světě, kde se setkáte s klíčovými osobnostmi určujícími běh dějin i s obyčejnými lidmi, kteří hledají světlo v temnotách.
  šógunát Tokugawa
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Michael (Xzone.cz)

   Carlo$: Zdravím, k této bude jako dárek pouze kovový pin, který zde avizujeme. Třeba vyjde woodbook u jiných u titulů. U toho bohužel ne.

  • Carlo$

   Dřevěná krabička jako u Dragons Dogma 2 nebude k mání? :-(

  • Michael (Xzone.cz)

   Lukaso 23: Zdravím, jedná se o PS5 exklusivní hru a Sony má také ve zvyku své hry do našeho jazyka překládat. Nicméně Team Ninja není first party studiem a Sony bude Rise of Ronin pouze publikovat, můžeme tedy předpokládat, že se čeština ve hře zřejmě neobjeví, jelikož máme měsíc do vydání a touto dobou by už byla oznámena.

  • Lukaso 23

   Toje zvláštní není ta hra exkluzivita na PS5

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Max: Zdravím, zatím to nevypadá, že by hra měla mít české titulky. Tipujeme, že stejně jako jiné Team Ninja hry češtinu mít nebude.

  • Max

   Dobrý den cz titulky budou ? Teď jsem viděl predobednavkovy trailer a ten je měl

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rise of the Ronin? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor
pochmurnykraj, harrowcounty, deskovahra, komiks
hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit