Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration (PC)
DIGITAL

368
Nákupem získáte 14 kreditů
 • 368 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: TPS, 2D adventura
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Prémiová edice Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration obsahuje kromě původní hry i novou příběhovou kapitolu s názvem Blood Ties. Součástí Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration budou také všechna doposud vydaná DLC, nový kooperační mód Endurance a mnoho dalších novinek.

   

  „Slavíme společně se všemi fanoušky Tomb Raideru, a děkujeme jim, že jsou na dvacetileté cestě Lary spolu s námi," říká Scot Amos ze studia Crystal Dynamics. „Tým do celé výroční edice přibalil několik překvapení, nový příběh a další speciální obsah. V Blood Ties, v prémiovém DLC, hráči prozkoumají sídlo Croftových, přičemž následně jej budou muset ubránit proti invazi zombie v Laras Nightmare."

   

  A jaký že bude pro změnu zmíněný co-op režim nazvaný Endurance? „Dva hráči budou muset spolupracovat, aby přežili drsné podmínky za dne ale i smrtelná nebezpečí od nepřátel v noci. Oheň potřebuje nějaké palivo, jídlo dobíjí zdraví, přičemž každý ze zdrojů si musíte ulovit, najít nebo vytvořit sami. Bojujte až na vrchol žebříčku, i ostatní se vás z něj budou snažit sesadit."

   

  Rise of the Tomb Raider je hra plná dech beroucích akčních momentů zasazených do těch nejkrásnějších a nejnehostinějších prostředí na světě. Připravte se na dobrodružství plné akce, kdy často budete bojovat o holé přežití. Spolu s Larou Croft se zúčastníte její první výpravy, v rámci které buete zkoumat hrobky a pokusíte se odhalit tajemství nesmrtelnosti.

   

   

  O HŘE

  Žena vs. divočina
  Podmaňte si svět, který si zuřivě chrání svá tajemství, snášejte nebezpečné podmínky a drsná prostředí, postavte se tváří v tvář smrtelně nebezpečné zvěři, která stráží prastaré hrobky a zkoumejte rozlehlá prostředí plná výzev.

  Hrůzu nahánějící smrtelné hrobky
  Ve světě plném tajemství, která čekají jen na vás, zkoumejte obrovské starobylé prostory plné smrtících pastí, řešte napínavé hádanky v rozlehlých prostředích a rozluštěte prastaré texty, které vám pomohou odhalit krypty.

  Partyzánský boj
  Využijte prostředí ke svému prospěchu, šplhejte po stromech a potápějte se pod vodou, abyste nepřátelům unikli anebo je zabili. Upravte si Lařinu výstroj, zbraně a munici, aby odpovídala vašemu stylu hry. Za pochodu vyrábějte výbušniny působící chaos a nezapomeňte ani na Lařiny bojové luky a horolezecký cepín.

  Nejúchvatnější hra Tomb Raider všech dob
  Počítačem generované postavy a speciální efekty filmové kvality, fyzika oblečení i těl v reálném čase a plně hrané filmové prostřihy přinášejí nejúchvatnější a nejlépe graficky zpracovanou hru Tomb Raider všech dob.

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Petr

   Jan Bobrovský: Já vím. Já jim to psal ale oni tvrdí, že to stáhnout jde. Potom tam psalo víc lidí a ty zprávy smazaly a neřešili to.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   S jakýmkoliv problémem je dobré se ozvat autorům češtiny, zde to nenajdou :)

  • Petr

   Jan Bobrovský: Přidám se tady k panu Adamovi, češtinu jsem našel na tom webu co posíláte ale přes tu jejích aplikaci to nefunguje. Verze hry a té češtiny sedí, vůbec to nejde stáhnout.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Adam: Zdravím, češtinu najdete na stránkách autorů http://lokalizace.net/ Připravili si na své češtiny přímo speciální aplikaci :)

  • Adam

   Dobrý den, je možné sehnat někde češtinu kterou jste nechávali udělat pro tuto hru?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration (PC)!