Risen 2: Dark Waters
X360

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 15213
 • Na Xzone dostanete s hrou dva DLC bonusy, které byste jinak museli kupovat. Počet kusů je limitován pro předobjednávky. V naší DLC edici (více o ní zde) najdete:

  Treasure Isle (Ostrov pokladů) - Nabízí exkluzivní doplňkový obsah, určený neohroženému dobrodruhovi. V rámci bonusového příběhu se hráč pustí do série úkolů, jejímž cílem je nalezení legendárního pokladu kapitána Steelbearda – půjde o výpravu, která naváže na dějový element z první hry Risen a konečně jej dovede ke strhujícímu zakončení.

  Pirates Clothes and Gun - exkluzivní kompletní pirátské oblečení a pistole. Dále přidá plno vylepšení statistik postavy.


  Risen 2 je pokračování úspěšného RPG, kde hlavní hrdina putoval po zemi, plné záhad, dobrodružství a tvorů, jenž dokázali zabít nejednoho dobrodruha. Hráč musel apelovat na své dovednosti a vždy taktizovat a určit si, zda nepřítel na kterého si právě troufá, náhodou nepřevyšuje jeho možnosti postavy. V novém dílu se klade důraz na přátele po Vašem boku a stejně jako u prvního dílu, hra Vás bude sledovat a vystavovat rozhodnutím, jak správně hrou projít. Nepřátele nás zase překvapí UI, která je ještě inteligentnější, než tomu bylo u prvního dílu.A je toho mnohem více. Dočkáme se většího herního světa, kapitoly budou daleko více vyváženy aby hráč příběhem opravdu procházel a neměl pocit míst, které jsou vloženy do příběhu násilně. Daleko větší důraz je kladen na mimiku a dialogy. Dočkáme se lepší inscenace a také ženy budou více propracovány. Další věcí je, že jako vždy bude hlavní hrdina určen a nepůjde tak změnit.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Lukesson1

   Jak to vypadá graficky na konzoli? Nějaké zásadní kompromisy? Zpackanina jako první díl..?

  • Lovecrossed

   Fifu si překládá samotná EA pokud vím. A je to k smíchu, konzolisti budou mít Risen 2 o několik měsíců později než PCkaři a ještě bez lokalizace :)

  • gAiAbGXBdYgvcrCr

   Osobně jsem zvědav,co nakonec se bude jdeizt nejvedc.LRP si docela lidi chve1led,ted jen,jak na tom bude s vfddržed v našich podmednke1ch.Pak už asi jen dražšed Castle a Mambu.Nemyslim Davida Osobně zatim zkusim čednu,až dorazed,potom se holt uvided.Jsem zvědav,jak dlouho mi vydržed Novak ve Scammellu.Ale snad to bude o dost vedc než v ceste1ku.

  • Shejky

   Mr.Seven
   souhlas, je to opravdu škoda. Hral jsem jedničku kvuli tomu na pc, ale dvojku asi už nerozchodim!!!

  • Mr.Seven

   Nojo zase žádné titulky, proč cenega na konzolisty sere? hlavně že dělaj češtinu u fify kde to nepotřebuješ ale u risen je čeština docela podstatná, fakt smutné...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Risen 2: Dark Waters? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu