Rising Storm (PC) DIGITAL
DIGITAL

419
Nákupem získáte 16 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Světová válka
 • OBSAHUJE VEŠKERÝ OBSAH RED ORCHESTRA 2!


  Rising Storm jej další hrou v cenami ověnčené sérii Red Orchestra. Výbornou hratelnost, inovativní funkce a realistické audio a grafiku v RO2 už znáte - Rising Storm tohle všechno přenese na bojiště v Pacifiku a přidává ještě více funkcí, nové úrovně, nové zbraně a nové frakce. Hra umožní hráči bojovat na proslulých místech známého tažení po ostrovech v Pacifiku od roku 1942 do roku 1945 jako US Army a Marine Corps v bitvách proti Japonskému císařství a speciálním jednotkám námořních výsadkářů. Hráč se zúčastní útoků na plážích, bojů v džungli, nočních bojů tělo na tělo a dalších událostí na Guadalcanalu, Iwo Jima, Saipanu a dalších proslulých bojištích. Hráč si může vybrat, za jakou stranu bude hrát - Američany nebo Japonce - rozdávající si to v online multiplayeru až pro 64 hráčů.

   

  Rising Storm také představuje úplně nový typ hry v sérii - nesymetrické bojiště. Američané mají nepopiratelnou palebnou převahu díky jejich poloautomatickým puškám, plně automatickým zbraním a zničujícím plamenometům. Japonci tohle všechno vyvažují díky herním prvkům simulujícím jejich odvahu, divokost a mistrovské zacházení s vybavením. Jejich minomety jim dovolují zasypat nepřítele nepřímou palbou kdekoliv na mapě. Z granátů můžete vytvořit nástražná zařízení proti nepozorným vojákům. Japonci také přikládají velkou důležitost boji zblízka díky bajonetům na téměr každé zbrani - všetně kulometů a samopalů. Jejich banzai výpady ochromí nepřátele, čímž jim ztíží opětovat palbu a umožní přiblížení a použití bajonetů a katan.

   

  Hlavní vlastosti:

   

  Multiplayerové bitvy obrovských rozměrů v Pacifiku: Zúčastněte se brutálních bojů v Pacifiku online s až 64 hráči najednou. Proslulé bitvy: Prožijte proslulé bitvy na Iwo Jima, Saipanu a Guadalcanalu, když se americká armáda pokoušela vyčistit ostrovy v Pacifiku od Japonských vojáků. Nesymetrická hratelnost: Každá ze stran konfliktu má vlastní historické sady zbraní a každá nabízí unikátní možnosti hry, daleko od čehokoliv, co jste kdy viděli v jiných střílečkách. Americká palebná síla je nahrazována japonskou divokostí a záludnostmi jako banzai útoky, pasti, nechvalně známými minomety a spoustou dalšího. To všechno vytváří unikátní herní zážitek, který nenajdete nikde jinde. Přepracovaná výzbroj druhé světové války: Veškerá funkcionalita zbraní, kterou od RO očekáváte, se vrátila - skutečná balistika, průraznost střel, dýchání, nastavitelná mířidla, střílení od boku, zpětný ráz zraně a spousta dalšího vytváří výzbroj jaká nemá obdoby. K tomu přibylo přes 20 nových zbraní jako zničující plamenomet a přenosný minomet. Morálka: Psychický stav vašeho vojáka hraje větší roli než kdy dřív. Banzai útoky japonskách vojáků mají silný dopad na morálku Američanů, čímž jim komplikují opětování palby a umožňují tak dostat se japoncům blíž. Američané můžou naopak využít jejich palebnou sílu k ochromení nepřítele a získání převahy! Bonusový obsah: Všechen multiplayerový obsah z Red Orchestra 2 obsahuje Rising Storm jako bonus zdarma. Bojujte v Pacifiku a na Východní frontě kdykoliv, ve stejné hře a přes stejný vyhledávač serverů. Zjistěte, za co získala Red Orchestra 2 ocenění Multiplayerová FPS PC hráčů roku 2011! Plná podpora modifikací a Steam Workshop: Stáhněte si úžasný existující komunitní obsah nebo si zkuste vytvořit vlastní mapy díky modovacímu SDK, případně vytvořte celé modifikace pro Rising Storm nebo Red Orchestra 2. Neustálé sledování statistik a hráčova vývoje: Vytrvalost je to, co pohání hráče, aby pokračoval ve hraní. Zvyšuj si hodnost, získávej achievementy, vylepšuj si schopnosti a staň se hrdinou!

   

   

   

  Rising Storm© 2013-14 by Tripwire Interactive. Red Orchestra© 2006-2014 by Tripwire Interactive. Rising Storm® a Red Orchestra® jsou registrované ochranné známky Tripwire Interactive v USA a v ostatních zemích. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rising Storm (PC) DIGITAL!