RollerCoaster Tycoon World
PC

299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Budovatelské
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hra je momentálně ve stádiu "Early Access" (Předběžný přístup). Je tedy plně hratelná a funkční, ovšem není dokončena a vývojáři na ní stále pracují, přidávají a upravují nové věci.  Po jejím dokončení se hra automaticky aktualizuje na finální verzi.

  Oblíbený simulátor zábavního parku je zpět se vším, co k tomu patří. RollerCoaster Tycoon World obsahuje všechny oblíbené prvky, které máte rádi a samozřejmě přináší i novinky. Intuitivní 3D stavění tratí, deformovatelný terén, realistickou fyziku drah a možnost sdílet své výtvory s celým světem.
  SPOLEČNÉ STAVĚNÍ
  Můžete také stavět týmově s přáteli z celého světa. Společně vytvoříte zábavní park a poté můžete soutěžit s ostatními týmy. Stavte neuvěřitelné dráhy, bavte hosty parku, vytvořte šílené atrakce, kde nejeden host neudrží snídani a staňte se světovým stavitelem RollerCoaster Tycoon!

  INOVATIVNÍ EDITOR TRATÍ
  Vytvořte nejúžasnější a nejdivočejší tratě s nejlepším editor všech dob. Každý prvek trati můžete pečlivě vypilovat a poté si trať na vlastní oči projet. Čím zběsilejší jízda, tím spokojenější návštěvníci!

  JÍZDA NA ATRAKCÍCH
  Vstupte na palubu a projeďte se na všech svých atrakcích. Využít k tomu můžete hned několik kamer, včetně té z vlastního pohledu. Možná budete potřebovat i papírový pytlík...

  KOMPLETNÍ SPRÁVA PARKU
  Objevte všechny aspekty vedení zábavního parku. Není to taková idylka jak se zdá! Máte na starost nejen uspokojit všechny choutky návštěvníků, ale také kontrolovat zisky a zaměstnance parku.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mr.sugar: Je možné, že se ještě změní, ale zatím dodavatel počítá s touhle cenou.

  • Mr.sugar

   Ta cena je nějaká nízká?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   nwmk: To nám zatím nebylo upřesněno, ale je to velmi pravděpodobné.

  • nwmk

   Můžu se zeptat, bude toto steam verze?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí RollerCoaster Tycoon World!