Runaway 3: Osudový zvrat
PC

(3x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: 2D adventura
Kód produktu: 14719
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Dobrodružnou hru roku Runaway: Osudový zvrat si jednoduše zamilujete! Runaway, na jejíž výrobu byl vynaložen stejný objem prostředků jako na velký 2D animovaný film, vypráví navýsost humorný příběh plný zvratů a kliček. Celkem vzato se budete muset vypořádat s více než 200 záhadami a hádankami, které potrápí váš mozek během dobrodružství, na které nikdy nezapomenete! Někdo říká, že Brian viděl mimozemšťany a že někomu ukrátil život. Jiní tvrdí, že se toulá ulicemi New Yorku nebo že řádí na večírcích na Havaji. Někteří dokonce věří, že je mrtev… le jeho přítelkyně Gina udělá vše, co bude v jejích silách, aby ho našla a všem dokázala, že se mýlí. Pomozte Brianovi a Gině vyřešit tajemství největšího dobrodružství jejich života, plného humoru, napětí, zvratů, zlatých kuřat a lží. Prostě dobrodružství se šťastným koncem… dokonce s dvěma šťastnými konci!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Kovi

   ANCA211: K tvé recenzi - tím druhým šťastným koncem podle mě autoři myslí to, co se objeví až po skončení závěrečných titulků.

  • Kurdt57

   Tohle je luxusní kousek! Všem příznivcům žánru rozhodně doporučuji!

  • Lovecrossed

   Neplánujete nějakou akci 3in1 (všechny tři díly za nějakou spešl cenu).?

  • Gooka

   Na oficiálních stránkách Hypermaxu je uvedeno datum vydání 7.června 2010

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Je škoda, že to byl poslední díl. Byla to nejlepší Adventura, kterou jsem hrál :)

Super!!!doporucuju!Skvela adventura ktera pobavi,se u ni zasmejete a po dohrani budete mit ten krasny pocit.minus je jen ze je to pomerne kratky

Podle mne dústojné zakončení této série, která nedělá hanbu svým předchúdcúm. Sice zde jsou pasáže, které bez návodu jen tak rychle neuděláte, ale to je opravdu vše! Béžte si hru rychle koupit. Za ty peníze nebudete litovat!

Sledujte nás na instagramu