Rust - Day One Edition
XBOX

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Štítky: FPS, Survival, Open-world, Post-apokalyptické, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 36846
 • Ve hře Rust existuje jeden cíl důležitější než všechny ostatní: přežít. Překonejte žízeň a hlad, bojujte proti živlům, vyrábějte zbraně a zůstaňte v bezpečí před nepřáteli, mezi které se řadí ostatní hráči, vědci, medvědi a vlci. Smrt si vás může najít i v podobě požáru, utopení či nemoci z ozáření.

  JE TO NA VÁS

  V boji o přežití a nadvládu si hráči mohou stavět malé sruby v lesích nebo obrovské pevnosti z kovového šrotu, aby si zajistili bezpečí. Rovněž mohou vyrábět celou řadu zbraní, bomb a pastí. Hra bez pravidel: Rust neříká obyvatelům, co mají dělat. Hráči mohou být agresivní a klamat soupeře ve vzájemných intenzivních soubojích, při kořistění a provádění nájezdů, nebo se spojit s ostatními a získat mnohem víc.

  Rust - Day One Edition
  PRŮZKUM, SOUBOJ A PŘEŽITÍ
  Prozkoumejte rozsáhlý a záhadný postapokalyptický ostrov a zjistěte, jak přežít. Intenzivní bitvy PVE a PVP – Spřátelte se s ostatními hráči nebo bojujte proti nim. Volba je na vás. Překonejte žízeň a hlad, bojujte proti živlům, vyrábějte vybavení a zajistěte si bezpečí ve světě, kde vás chce všechno zabít.

  rust
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Frog: Zdravím, hrát Rust solo je docela komplikované (je potřeba zaplatit si vlastní server) a také je potřeba Xbox Live Gold. Pro solo hraní tedy hru moc nedoporučujeme.

  • Frog

   Zdravím dá se hra hrát i bez xbox live ? Je u hry i single player ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rust - Day One Edition!

Sledujte nás na instagramu