Saints Row: The Third
X360

(3x)
599
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: TPS, Mafiánské
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 15495
 • V roli hrdiny prvních dvou her se po boku své kamarádky Shaundi tentokrát budete muset rozkoukat v novém městě Steelport, kam přesedlal celý gaing 3rd Street Saints. Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní. Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče: z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • klof

   Kdy dáte slevu ta cena je hrozná

  • opelini

   Všude to vychází 18.11 a u loserů z Xzone to vyjde až 21.11! Kdo by to tady kupoval? Jenom naprostej ubožák! Kupte to kdekoliv jinde... Tady to je o hovně!

  • prave masturbuji nerusit

   Fujjjj ta cena jinak cool hra neruste me prave du zurive mastit kladu

  • Lukumo

   Bude tato verze hry obsahovat předobjednávkový "Genki Pack"?

  • Eliminate

   Tak to tuhle pecku se dost těšim a promě jasná koupi jen douhám že se mi podaří koupit tu edici s tim packem jak tam je to special auto zbraň a ty vobleky ty bláznivý kočky

  • opelini

   Zdá se mi to nebo xzone vubec nereaguje na dotazy? Kdy bude limitovaná edice v česku? Stačí napsat že nevíte nebo datum! Je to tak těšký!!??

  • miky

   bude česky jako 2? bude limitka na xzone?

  • Kinghome

   Na saints row: the thyrd se nehorázně těšim!Bude to luxusní hra! Lidi v SR nejde o grafiku ale o tu srandu co u toho je.Lidi to fut přirovnávaj k GTA ale tohle vlastně s GTA nemá nic společnýho,až na rozlehlej svět. GTA se zaměřuje na grafiku ale SR se zaměřuje hlavně na srandu kterou u toho má hráč zažít! Dvojka mi přišla tak trochu jako parodie na GTA ale jak řiká i designér: Vědšinou se hry dělaj příšerně vážně ale mi se zaměřujeme hlavně na srandu kterou hráč ve hře zažije.Příšerně se na hru těšim! Jenom čekám až bude v ČR k mání Platinová edice. Budu první kdo si jí obědná!

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Pořád už od prvního dílu tahle hra působí jako ARCADE ze směšného šuplíku,což dokazuje že tuhle hru nikdy nesmíte brát vážně ale jen se pobavit,na zábavu zabavý a o to někdy hlavně jde.

Velmi zábavné, doporučuji!

SUPER gamesa 100procentně doporučuju

Sledujte nás na instagramu