Saints Row The Third: The Full Package (PC DIGITAL)
DIGITAL

278
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 278 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: TPS, Open-world
 • Saints Row: The Third - The Full Package obsahuje:

  Saints Row: The Third Saints Row: The Third - Shark Attack Pack Saints Row: The Third - Invincible Pack Saints Row: The Third - Season Pass DLC Pack Saints Row: The Third - Z Style Pack Saints Row: The Third - Explosive Combat Pack Saints Row: The Third - Warrior Pack Saints Row: The Third - Genkibowl VII Saints Row: The Third - Money Shot Pack Saints Row: The Third - FUNTIME! Pack Saints Row: The Third - Gangstas in Space Saints Row: The Third - The Trouble with Clones DLC Saints Row: The Third - Nyte Blayde Pack Saints Row: The Third - Special Ops Vehicle Pack Saints Row: The Third - Penthouse Pack Saints Row: The Third - Witches & Wieners Pack Saints Row: The Third - Genki Girl Pack Saints Row: The Third - Horror Pack

  Roky po převzetí moci nad Stilwater se z pouličního gangu Saints ze Třetí ulice stala místní značka se Saints teniskami, Saints energy drinky a figurkami Johnnyho Gata ve všech obchodech v okolí.

  Saints jsou vládci Stilwateru, ale jejich status celebrit nezůstal nepovšimnut. Oko Syndicatu, legendárního zločineckého klanu s aktivitami po celém světě, se zaměřilo na Saints a požadují výpalné. Vy se ale odmítáte podřídit Syndicatu a vrháte se do boje ve Steelportu, dříve hrdém hlavním městě, které se pod nadvládou Syndicatu stalo městem hříchů.

  Vyskočte s padákem v tanku, zavolejte satelitem naváděný letecký útok na gang mexických wrestlerů a braňte se proti trénovaným vojenským jednotkám erotickou hračkou - to vše v tom nejujetějším herním scénáři, jaký jste kdy viděli. Zažehněte město pohlcující válku a uvrhněte Steelport do ohně a chaosu. Rozjeďte to.

  © 2011 THQ Inc. Všechna práva vyhrazena. THQ, Saints Row, Saints Row The Third a jejich loga jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami THQ Inc.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Saints Row The Third: The Full Package (PC DIGITAL)!