Schrodingers Cat Raiders of the Lost Quark (PC DIGITAL)
DIGITAL

249
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D plošinovka
 • 7 frustrujících prostředí;9 ukecaných a otravných postav11 částicových záporákůHru založenou na úkolech, které nedávají smyslVyvrcholení, které dokáže ocenit jen pár chytrých jedinců!
  Schrödinger’s Cat je zábavná, fanatická, bláznivá… zkrátka plošinovka plná puzzlů. Dobrodružství se odehrává unikátním a bláznivém světě kvantové fyziky.
  V Částicové zoo nastal chaos! Kdysi veselý zábavní park je nyní zaplaven leptony, lepkavými gluony a masivními nehybnými bosony. Zoo je proto zavřena a do akce je povolána záchranná služba, která má za úkol dát věci do pořádku. A kdo je tou záchrannou službou? Samozřejmě, že Schrödingerova kočka!
  Kombinujte užitečné částečky hmoty, jako jsou mosty, řebříky a granáty, a podmaňte si kleptomanské glony a otravné bosny, které vyvolávají chaos všude, kde se objeví. Pomozte Schrödingerově kočce pochytat všechny uprchlíky v Částicové zoo!
  Hra nabízí:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Schrodingers Cat Raiders of the Lost Quark (PC DIGITAL)!