Seers Isle (PC DIGITAL)
DIGITAL

309
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 309 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Mysteriózní, Komiksové
 • "Ostrov ... Bylo to moje vězení.
  Od věků jsem se toulala po zemi, bezmocná, hledala cestu ven ...
  ... A pak přišli. "
  Skupina šamanských učňů vstoupila na břehy posvátného ostrova, a začali čarovat. Jak postupují dále do divočiny, kde hledají "Seery", své duchovní průvodce, uvědomují si, že nejsou sami. Kdo je tato podivná rohatá žena, kterou vidí ve svých snech?
  Funkce hry:
  Prozkoumejte ostrov díky různorodé skupině postav, které jsou vyobrazeny v nádherném evropském stylu komiksů. Každá volba je důležitá. Každé rozhodnutí, které uděláte, mírně mění náladu a osobnost hlavní postavy, stejně jako její vztah se zbytkem skupiny. Obrovské množství obsahu: s každým přehrávačem objevte dobrodružství románové velikosti a část stovek ručně kreslených obrázků vytvořených pro hru. Úchvatný a jemně vytvořený soundtrack: hudba se přizpůsobí a přesune podle vašeho výběru a nálady každé scény. Vyzkoušejte náš dynamický dialogový systém: přečtěte si příběh jako komiks. Vysoká úroveň znovuhratelnosti: vyberte svého soužití a zjistěte výsledek svých rozhodnutí prostřednictvím několika historických cest a zakončení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Seers Isle (PC DIGITAL)!