Seven: The Days Long Gone Collector's Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

999 
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 299 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: České titulky
 • Sběratelská edice obsahuje hru, digitální artbook, digitální soundtrack, mapu Peh ve formátu pdf a další.

  Jestli existuje nějaké místo, kterému se zlodějský mistr Teriel vyhýbá za každou cenu, pak je to vězeňský ostrov Peh. Ale když jedna odvážná vloupačka nabere nečekaný směr, Teriel se ocitne v poutech na vzducholodi, která míří na tento nechvalně proslulý ostrov. A aby toho nebylo málo, démon v jeho hlavě mu naprosto jasně sdělí, že se z něj zloděj nedostane, dokud neudělá přesně to, co se mu řekne.
  Ve hře Seven: The Days Long Gone hrajete za Teriela. Pomocí veškerého svého ostrovtipu a vytříbených schopností musíte uniknout ze sítě zrady a klamu a přežít svůj pobyt na ostrově Peh.

  PROZKOUMEJTE ŽIVOUCÍ OTEVŘENÝ SVĚT Z IZOMETRICKÉ PERSPEKTIVY

  Od okamžiku, kdy vkročíte na Peh, se vám ostrov otevře. Pližte se, utíkejte, šplhejte a bojujte v široké škále svérázného prostředí. Můžete se vydat na průzkumy, kamkoliv budete chtít; v cestě vám budou stát jen bezpečnostní kontrolní body, příšerami zamořené oblasti a nebezpečné frakce!

  ZVOLTE SI VLASTNÍ STYL

  Jakožto zlodějský mistr má Teriel umění kradmého přístupu v malíčku. Skočte na nepřátele zezadu a shůry, oklamte všechny pomocí vychytralých převleků nebo se prostě díky prvkům prostředí držte zcela mimo dohled díky. Když se však něco zvrtne anebo nebudete mít chuť na trpělivost, nic vám nebude bránit v tom, abyste rozpoutali peklo díky řadě ničivých zbraní a smrtícím magickým schopnostem.

  SETKEJTE SE S PLEJÁDOU SVÉRÁZNÝCH POSTAV

  Setkejte se s celou řadou lidí od sklíčených otroků a vězňů po bohatou společenskou smetánku. Hlavně si ale dávejte pozor na dvě hlavní frakce na Pehu: na biomanty a technomágy. Na takovém zoufalém místě je spousta lidí, kteří se chopí každé šance na pomoc, která se namane. Rozhodněte se, jestli budete obyvatelům Pehu pomáhat, nebo jestli je budete vydírat, ale připravte se nést následky.

  ODHALTE EPICKÝ PŘÍBĚH O ZRADĚ A KLAMU

  Na Pehu má každý něco za lubem a věci jsou často jiné, než jakými se zdají být. Ponořte se do světa, kde vládne nedůvěra a který je zatížen machinacemi těch, jimž jde o moc. Spolupracujte s démonem, který vás posedl, a splňte misi nesmírného významu. Osud Vetrallské říše spočívá ve vašich rukou.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Seven: The Days Long Gone Collector's Edition (PC DIGITAL)!