Shadowgrounds: Survivor
PC

(3x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Prostředí sci-fi horroru, které navodí atmosféru filmů jako Černočerná tma“ a Vetřelec. Rychlá akce doplněná o laserové paprsky, mocné exploze a symfonii prázdných nábojnic létajících z tvého mini-gunu. Tak přesně o tomhle je poslední počin známých Fronzenbyte ... VYLEPŠUJ SVÉ ZBRANĚ I SVÉHO HRDINU. Používej taktiku a zbraně těmi nejrůznějšími způsoby! Proměň svůj mini-gun v automatickou střílnu nebo použij palivo plamenometu jako past a sleduj, jaké peklo dokáže rozpoutat jediná jiskra. 12 zbraní, množství jejich vylepšení a spousta speciálních schopností pro tvou postavu. Vyzkoušej si speciální útoky tvého hrdiny! Vyšplhej se po obřích monstrech a skoncuj to s nimi jedinou přesnou ranou to týla. MULTIPLAYER PRO 4 HRÁČE. Osvědčené praktiky v novém kabátě. A výsledek? Hardcore střílečka, které tě vtáhne doprostřed ničivého šílenství. Hordy nejrůznějších krvelačných vetřelců na tvém monitoru se rovnají ještě většímu masakru než by se čekalo u FPS her! Hra za 3 různé postavy: Vesmírný mariňák, Sniper, který likviduje nepřátele z větší vzdálenosti a Maniak, který nikdy nepustí z ruky svůj milovaný plamenomet. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • ...animeboy...

   mam otazku vyzaduje je tahle hra originalni hru Shadowgrounds ??

  • Stryker

   Tahle hra je dokonalá jediná svého druhu ! Až na Alien Shooter 2 ten taky exceluje :D

  • Beda

   Problem vyresen. Stacilo preinstalovat Ageia drivery.

  • Beda

   Koupil jsem tuhle gamesu a nejde mi ani spustit. Do menu se dostanu, ale pri loadingu me vzdy spadne do win. Mam C2D 6600, 2 GB RAM, Radeon X1950XTX s drivery 8.1 na Win XP SP2.

  • Xspy

   Skvělá hra , jen ta cena je nějak výš vůči geniálnímu předchůdci . Možná , že je to novinka :/ . Nedejte se odradit pomalým rozjezdem . Hra postupně graduje a ke konci pochopíte , že je plnohodnotným následníkem prvého dílu .

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Excelentní FPS z Izometrického pohledu ! Žhavý Konkurent Alien shootera 2 !

Parádní akce ala Vetřelci + skvělé vizuální zpracování + příznivá cena a CZ titulky = perfektní zábava na x večerů.

PRAKTICKY TO SAME JAKO Shadowgrounds AS NA VIŠŠI CENU.-( ALE PROČ TO NEZKUSIT.-)