Shelter 2: Mountains DLC (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

130
Nákupem získáte 2 kredity

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Survival
 • Rozlehlá horská oblast k prozkoumávání. Vysoké vrcholky a husté lesy přidávají do vaší cesty prvky vertikálnosti. Lišky, medvědi a ptáci nově obývají všechny části světa. Některá zvířata mohou být predátory a zároveň lovnou zvěří. Nová tajemství a skrytá místa k prozkoumání. Dvě nové, původní skladby. Nové efekty počasí a čtyři nové světelné efekty. Čekají vás zimní rána, mlhavý podzim, studené jaro a živoucí letní paleta. Nové acheivementy, sběratelské předměty a nový rysí skin.

  Svět hry Shelter 2 se rozrůstá. Mountains je přídavek, který přináší novou, rozsáhlou vysokohorskou oblast a novou faunu, a to jak predátory, tak i lovnou zvěř.

  Rysí samička Inna a její mláďata objevují na svých cestách novou oblast. Rozlehlý horský kraj s hustými lesy a vrcholky, z nichž je krásný výhled. Nejsou zde však sami. Místní fauna boří hranicí mezi lovci a lovnou zvěří, a rysí rodinka tak musí využít veškerou bystrost i obratnost, aby překonala nástraha nového světa.

  Herní prvky:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Shelter 2: Mountains DLC (PC/MAC/LX) DIGITAL!