Shenmue I & II (PC DIGITAL)
DIGITAL

910
Nákupem získáte 36 kreditů
 • 910 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina, Japonština
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Bojové, Příběhové
 • Promluvte si s každým, prohledejte svět a nalezněte nové stopy NPC žijí svůj vlastní život podle nezávislého harmonogramu Věrné zobrazení 80. let v Japonsku a Hong Kongu v Číně Rozptylte se arkádovými hrami, sběratelskými předměty, kachními závody a dalšími

  Hry Shenmue I & II původně vyšly pro konzoli SEGA Dreamcast v letech 2000 a 2001. Tyto akční dobrodružné hry spojují souboje ju-jitsu, investigativní vyšetřování, prvky RPG a chytlavé mini hry. Série byla průkopníkem mnohých současných herních prvků, jako například průzkum města v otevřeném světě, a také byly prvními hrami s Quick Time Event (QTE). Také jako jedny z prvních zavedly střídání dne a noci, změny počasí, otevírání a zavírání obchodů a NPC postavy s vlastním harmonogramem. Tento poutavý epický příběh a živý svět stvořil generaci vášnivých fanoušků a hra se neustále objevuje na seznamech „nejlepších her všech dob“.  Příběh pomsty.


  V roce 1986 náctiletý adept ju-jitsu Ryo Hazuki se vrací do dojo svého otce, Iwao Hazuki a stává se svědkem jeho vraždy. Pachatelem byl Číňan Lan Di, který také ukradne z dojo tajemný artefakt známý jako Dračí zrcadlo. Ryo přísahá pomstít smrt svého otce a vydává se po stopě Lan Di.

  První část herní série začíná ve chvíli, kdy Ryo cestuje po Yokosuce v Japonsku, shromažďuje stopy o vraždě svého otce a cestou jedná s hanebnými gangstery. 

  V další části, Shenmue II, další pátrání přivádí Ryo přes moře do Hongkongu v Číně. Ryo se vydává hlouběji do kriminálního podsvětí, setkává se s mistry bojových umění, kteří mu pomáhají na jeho cestě a nabízejí cenné informace týkající se smrti jeho otce. Odhaluje tajemství Dračího zrcadla, které jeho otec ukrýval. 

  O hře:

  Vaší postavou bude Ryo Hazuki Budete prozkoumávat otevřený svět a hledat stopy, zkoumat objekty a získávat informace od NPC Bojujte s nepřáteli a bossy a využívejte celou škálu pohybů ju-jitsu ve stylu Hazuki. Překonejte Quick Time Event (QTE) a mini hry.

  Klíčové prvky

  Najlepší zážitek s Shenmue

  Průkopnické klasiky z konzole Dreamcast poprvé vychází na pc Aktualizované uživatelské rozhraní Volba moderních nebo klasických ovládacích prvků Japonské audio je poprvé k dispozici pro globální publikum Plně přizpůsobitelné rozlišení obrazovky

  Epická legenda

  Obsáhlý příběh o pomstě Vyřešte záhadu vraždy otce Ryo Zážitek, na který se nezapomíná

  Živoucí svět

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Shenmue I & II (PC DIGITAL)!