Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
PC

(4x)
649
Nákupem získáte 26 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Detektivní
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 18143
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Nová hra Sherlock Holmes s podtitulem Zločin a trest naváže na úspěch předchozího dílu Odkaz Sherlocka Holmese a zároveň přinese důležité změny co do grafiky a zážitku. Poprvé v historii opustí Frogware Studios svůj vlastní grafický engine. Nejnovější dobrodružství Sherlocka Holmese poběží na Unreal Engine 3 od společnosti Epic, díky čemuž v kvalitě grafiky výrazně předběhne předchozí díly. Na rozdíl od předchozích dobrodružství Sherlocka Holmese nebudete během detektivova vyšetřování ve Zločinu a trestu pouhým divákem. Nyní jste na tahu vy, abyste se stali Sherlockem Holmesem a vedli své vlastní vyšetřování a to hned několik, protože ve skutečnosti vás čeká hned 6 napínavých případů! Vraždy, zmizení, okázalé krádeže a další vyšetřování vám představí špičku detektivního žánru. Tyto případy budou vaším denním chlebem, přesně podle vzoru románů od sira Arthura Conana Doyla.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (11)

  • Luk

   Rozběhl tuto hru někdo na XPčkách ?

  • -v-

   Zakoupil jsem a potvrzuji, že aktivace je možná pouze přes Steam. Mimochodem u speciální edice je kvalitní lupa a rébus v podobě pohlednic, který je velmi vypečený.

  • Paulie88

   Podle mě jo, protože čeština je uvedená přímo ve Steamu a to by jinak asi nebyla. Na druhou stranu, stejně je to i u Zakklínače 3 a u něj krabicovka do Steamu dát nepůjde, proto absolutně nechápu proč by hra na Stemau měla mít překlad.

  • -v-

   Doufám také v aktivaci skrze Steam, chci podpořit překlad, ale nemám DVD mechaniku. :)

  • Marv

   Půjde toto vydání aktivovat na Steamu? Děkuji za odpověd.

  • Zdeněk

   No to je vtipný! :D Já si to předobjednám (699) a další den na to je z toho speciální edice ?! :D Sakra! A to co kupuju já už tu ani není co se s tím stalo ? :D

  • Corvus

   Tak jsem shlédl videa a musím napsat, že se mi nový díl HODNĚ líbí. Vyšetřovacích metod je celá řada a vypadá to opravdu velice zábavně a slibně. Grafika je též moc pěkná. Určitě si zahraju.

  • Harry

   děkuji

  • bůčkin

   Jsou zde uvedeny titulky . Od případu stříbrné náušnice vždy byly . I Comgad je uvádí pokud se nic nezmění tak budou .

  • Harry

   Bude hra i v češtině ???

  • bůčkin

   Hra má být odložena na září . Hlásí herní magazíny .

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

 Ověřený nákup

CaP se mi velmi líbil a již dlouho jsem neměl tak příjemný pocit z herního vyprávění a aplikace vlastních voleb, příběh ve mě vyvolával příjemné vzpomínky na knihy Arthura Conana Doyla a co byste mohli od Sherlockovské hry chtít více, že? Nezbývá než povzdech, že takových her není více, ať se jde Telltale vycpat.

 Neověřený nákup

Pokud rádi přemýšlíte,máte důvtip a trpělivost a pokud se rádi kocháte často až úchvatnýmy grafickými scenériemi,toto je hra pro vás.Skvělá,dá se říci revoluční detektivní hra,která mě naposledy od L.A. Noire chytla ještě více.Skvělých 6 případů,skvělá česká loklizace a skvělé prostředí a postavy.Budoucnost detektivních her.Hře lehce škodí chyby technického charakteru a méně volnosti,ale dá se to prominou a ve výsledku po těch všech střílečkách vyšlo něco skvělého.Vřele doporučuji!!!

 Neověřený nákup

Další povedená hra s Sherlockem Holmesem, pravděpodobně nejlepší díl série.

 Neověřený nákup

Velmi zábavná investigativní hra, kde sbírání důkazů probýhá čistě lineárně, ale vyvozování závěrů je pak na vás. Máte vždy alespoň dva podezřelé a několik možných závěrů. Tato Sherlock byla moje první hra z této série. Nicméně i když se dá uzavřít příběh pokaždé jinak (jako například u Walking Dead), tak chuť přehrávat si příběhy nemám. Za mne velmi povedená hra, kterou doporučuji těm, kteří se vyžívají v hodně dialozích. J

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu