Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
PC

(4x)
649
Nákupem získáte 26 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Detektivní
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Nová hra Sherlock Holmes s podtitulem Zločin a trest naváže na úspěch předchozího dílu Odkaz Sherlocka Holmese a zároveň přinese důležité změny co do grafiky a zážitku. Poprvé v historii opustí Frogware Studios svůj vlastní grafický engine. Nejnovější dobrodružství Sherlocka Holmese poběží na Unreal Engine 3 od společnosti Epic, díky čemuž v kvalitě grafiky výrazně předběhne předchozí díly. Na rozdíl od předchozích dobrodružství Sherlocka Holmese nebudete během detektivova vyšetřování ve Zločinu a trestu pouhým divákem. Nyní jste na tahu vy, abyste se stali Sherlockem Holmesem a vedli své vlastní vyšetřování a to hned několik, protože ve skutečnosti vás čeká hned 6 napínavých případů! Vraždy, zmizení, okázalé krádeže a další vyšetřování vám představí špičku detektivního žánru. Tyto případy budou vaším denním chlebem, přesně podle vzoru románů od sira Arthura Conana Doyla.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (11)

  • Luk

   Rozběhl tuto hru někdo na XPčkách ?

  • -v-

   Zakoupil jsem a potvrzuji, že aktivace je možná pouze přes Steam. Mimochodem u speciální edice je kvalitní lupa a rébus v podobě pohlednic, který je velmi vypečený.

  • Paulie88

   Podle mě jo, protože čeština je uvedená přímo ve Steamu a to by jinak asi nebyla. Na druhou stranu, stejně je to i u Zakklínače 3 a u něj krabicovka do Steamu dát nepůjde, proto absolutně nechápu proč by hra na Stemau měla mít překlad.

  • -v-

   Doufám také v aktivaci skrze Steam, chci podpořit překlad, ale nemám DVD mechaniku. :)

  • Marv

   Půjde toto vydání aktivovat na Steamu? Děkuji za odpověd.

  • Zdeněk

   No to je vtipný! :D Já si to předobjednám (699) a další den na to je z toho speciální edice ?! :D Sakra! A to co kupuju já už tu ani není co se s tím stalo ? :D

  • Corvus

   Tak jsem shlédl videa a musím napsat, že se mi nový díl HODNĚ líbí. Vyšetřovacích metod je celá řada a vypadá to opravdu velice zábavně a slibně. Grafika je též moc pěkná. Určitě si zahraju.

  • Harry

   děkuji

  • bůčkin

   Jsou zde uvedeny titulky . Od případu stříbrné náušnice vždy byly . I Comgad je uvádí pokud se nic nezmění tak budou .

  • Harry

   Bude hra i v češtině ???

  • bůčkin

   Hra má být odložena na září . Hlásí herní magazíny .

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments představuje špičku detektivního žánru. Nejen, že se vžijete do role slavného detektiva, ale také budete právě tím, kdo povede případ. Je na vás, jestli třeba půjdete nejdřív do Scotland Yardu, nebo na místo činu. To všechno ve skvělé grafice se skvělým dabingem. Snad jen kdyby to všechno bylo delší.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments potěší čtenáře detektivek, fanoušky postavy viktoriánského podivína a samozřejmě adventuristy, kteří hltají každý kvalitní počin. Pokud přivřete oko nad některými chybkami, tak vás čeká kvalitní zážitek.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

CaP se mi velmi líbil a již dlouho jsem neměl tak příjemný pocit z herního vyprávění a aplikace vlastních voleb, příběh ve mě vyvolával příjemné vzpomínky na knihy Arthura Conana Doyla a co byste mohli od Sherlockovské hry chtít více, že? Nezbývá než povzdech, že takových her není více, ať se jde Telltale vycpat.

Pokud rádi přemýšlíte,máte důvtip a trpělivost a pokud se rádi kocháte často až úchvatnýmy grafickými scenériemi,toto je hra pro vás.Skvělá,dá se říci revoluční detektivní hra,která mě naposledy od L.A. Noire chytla ještě více.Skvělých 6 případů,skvělá česká loklizace a skvělé prostředí a postavy.Budoucnost detektivních her.Hře lehce škodí chyby technického charakteru a méně volnosti,ale dá se to prominou a ve výsledku po těch všech střílečkách vyšlo něco skvělého.Vřele doporučuji!!!

Další povedená hra s Sherlockem Holmesem, pravděpodobně nejlepší díl série.

Velmi zábavná investigativní hra, kde sbírání důkazů probýhá čistě lineárně, ale vyvozování závěrů je pak na vás. Máte vždy alespoň dva podezřelé a několik možných závěrů. Tato Sherlock byla moje první hra z této série. Nicméně i když se dá uzavřít příběh pokaždé jinak (jako například u Walking Dead), tak chuť přehrávat si příběhy nemám. Za mne velmi povedená hra, kterou doporučuji těm, kteří se vyžívají v hodně dialozích. J