Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
PS3

(1x)
1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Detektivní
Hra také dostupná pro:  XONEPC
 • Nová hra Sherlock Holmes s podtitulem Zločin a trest naváže na úspěch předchozího dílu Odkaz Sherlocka Holmese a zároveň přinese důležité změny co do grafiky a zážitku. Poprvé v historii opustí Frogware Studios svůj vlastní grafický engine. Nejnovější dobrodružství Sherlocka Holmese poběží na Unreal Engine 3 od společnosti Epic, díky čemuž v kvalitě grafiky výrazně předběhne předchozí díly. Na rozdíl od předchozích dobrodružství Sherlocka Holmese nebudete během detektivova vyšetřování ve Zločinu a trestu pouhým divákem. Nyní jste na tahu vy, abyste se stali Sherlockem Holmesem a vedli své vlastní vyšetřování a to hned několik, protože ve skutečnosti vás čeká hned 6 napínavých případů! Vraždy, zmizení, okázalé krádeže a další vyšetřování vám představí špičku detektivního žánru. Tyto případy budou vaším denním chlebem, přesně podle vzoru románů od sira Arthura Conana Doyla.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Jan

   Proč to taky na PS3 neudělali s cz titulkama?

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments představuje špičku detektivního žánru. Nejen, že se vžijete do role slavného detektiva, ale také budete právě tím, kdo povede případ. Je na vás, jestli třeba půjdete nejdřív do Scotland Yardu, nebo na místo činu. To všechno ve skvělé grafice se skvělým dabingem. Snad jen kdyby to všechno bylo delší.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 9/10

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments potěší čtenáře detektivek, fanoušky postavy viktoriánského podivína a samozřejmě adventuristy, kteří hltají každý kvalitní počin. Pokud přivřete oko nad některými chybkami, tak vás čeká kvalitní zážitek.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Velké překvapení, od hry se nic nečekalo a vyklubala se z toho výborná detektivní adventura. Snad bude brzo pokračování. Doporučoval bych hru však koupit raději na PS4, protože lagování ve velkých lokacích může některým zážitek řádně otrávit. A teď prosím o více podobných her.