ShockRods (PC) Klíč Steam
DIGITAL

429 
Nákupem získáte 17 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, On-line multiplayer
 • Hra s předběžným přístupem: získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.

  Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.

  Arénová střílečka ShockRods nabízí neuvěřitelně rychlou akci, chaos a nepřekonatelné zbraně. Všechno to, co očekáváte a co potěší každého hráče!

  ShockRods čerpá inspiraci z klasických, arénových střáleček typu „zabij, nebo budeš zabit“. Kombinace nadprůměrných zbraní, výbuchů a šílené mobility - představujeme - ShockRods! Tato přizpůsobitelná, technologicky vyspělá vozidla, dynamická, ale trvanlivá, jsou vybavena vícesměrnými zesilovači a schopností zdvojeného skoku, což umožňuje skutečně vzrušující a akční hru.

  Snadné k naučení, ale je těžké k ovládnutí na úrovni - vysoce oktánová vzrušující jízda čeká!

  Prostředí

  ShockRods nabízí 4 ohromující, různorodá prostředí, která umožňují hráčům využít manévrovatelnosti vozidla; spolu s vývojem hry v Dřívějším přístupu. Patří mezi ně přirozeně pouštní a lesní oblasti, stejně jako umělé bojové arény, speciálně určené pro režim 6v6 nebo pro masakr a chaos pro všechny.

  Herní režimy

  ShockRods nabízí 3 klasické, vyzkoušené a testované herní módy: Death Match, Team Death Match a Capture The Flag. Navíc si můžete užít režim Ball Mode: pracujte jako tým a ochraňujte nosiče míče, miřte na protivníkovu branku, nebo soupeře jednoduše zredukujte na šrot a pošlete je domů. 

  Přizpůsobení

  ShockRods umožňuje plné přizpůsobení obrovských válečných strojů. Změňte typ vozidla, barvu, kola, nálepky a vzory. Vyberte si z mnoha výkřiků triumfu a dalších zvuků, abyste ukázali svůj talent a styl, když porážíte soupeře. Veškerý obsah je kosmetického rázu a lze jej odemknout díky měně získané ve hře na základě výsledků v boji.

  Zbraně a vylepšení

  ShockRods nabízí plný arzenál výbušných a poněkud nekonvenčních zbraní, které mají zničit nepřátele. Budou roztroušeny po celém herním prostředí, abyste je mohli sebrat a vhodně použít. Chcete Gatlingův kulomet? Raketomet? Granátomet? Máme to. Není to váš styl? Vyzkoušejte power-upy balónové dělo, mrazící pistoli nebo buldozer!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí ShockRods (PC) Klíč Steam!