Shogun: Total War Collection (PC) DIGITAL
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Středověk
 • Obsahuje nové hratelné frakce, nové jednotky na obou stranách konfliktu. Přidává novou kampaň a multiplayer režimy. Disponuje map editorem pro vytváření dalších výzev a podporu této legendární série.

  SHOGUN: Total War™ - Collection zahrnuje základní hru SHOGUN – Total War™ a její oficiální rozšíření Mongol Invasion.

   

   

  O SHOGUN Total War™

   

  1542, Japonsko, země v chaosu. Poslední vládce – „shogun“ zemřel, zanechávajíc národ rozdělen do nesčetně frakcí, každé vedené vlastním „daimyo“ - feudálním válečníkem.

   

  Každý válečník vynáší z rukávu svá esa v podobě vražd a teroru a rozpoutává války s cílem stát se dominantním vládcem. Císař je bezmocný, pouhá loutka ovládaná kýmkoli, kdo kontroluje oblast Kyoto. Do této anarchie vstupují první evropští průzkumníci s jejich zbraněmi, vírou a chorobami.

   

  Z tohoto chaosu vzejde jediný vládce. Ten, který mistrně zvládne všechny aspekty umění války: politiku, ekonomiku, úskoky, strategii války i taktiku na bojovém poli.

   

  Je jeden se může stát Shogunem!

   

  První originální titul z patnáctileté série ověnčený nesčetnými oceněními v kategorii strategických her. Debut nyní legendárního formátu „Total War“, unikátní kombinace tahové strategie s real-time bojem. Jednoduchá, ale přesto s hlubokým a působivým herním zážitkem i v porovnání mladšími tituly obdobného žánru. Nyní aktualizováno pro moderní rozlišení a Steam integraci.

   

   

  O SHOGUN Total War™ - Mongol Invasion

   

  Kublajchán a jeho nezastavitelná mongolská horda kdysi odvrátila svou pozornost od japonských břehů kvůli katastrofálnímu počasí. V této expanzi pro Shogun – Total War si zodpovíme historiky stále polemizovanou otázku „co kdyby... tehdy svítilo slunce“

   

  Vžijte se do plenících Mongolů nebo do klanu Hojo, vládnoucího japonské říši, který se snaží ubránit svou domovinu od eminentní hrozby v podobě mongolské hordy.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Shogun: Total War Collection (PC) DIGITAL!