Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam
DIGITAL

379
Nákupem získáte 4 kredity
 • 379 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
 • Hra s předběžným přístupem: získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.

  Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.

  PŘÍBĚH

  Od tvůrců mnohonásobně oceňované sci-fi hry Out There...


  V blízké budoucnosti dochází ve světě k paradigma měnícímu objevu, slibující radikální nové technologie. Světové velmoci si jsou vědomy toho, že by mohly mít moc zničit globální finanční systém, vyhladit celé země nebo dokonce získat přístup k nesmrtelnosti.

  Tento objev, nazvaný „The Sigma Theory“, však může využít pouze několik vědců. Nacházíte se v čele divize Sigma vaší země. Vaším cílem je zajistit, aby to byl váš národ, který bude sklízí výhody teorie Sigma dříve než kdokoli jiný.

  K dosažení tohoto cíle budete mít k dispozici mocné zdroje: tým nejelitnějších agentů světa, pokročilé taktické drony a samozřejmě vaše vlastní dovednosti v diplomacii a lstech.

  Přichází studená válka, v níž musí lidstvo čelit své budoucnosti.


  SIMULACE ŠPIONÁŽE

  Špionáž založená na tazích: využijte své speciální agenty, abyste ovládli svět. Svádění, vydírání, manipulace, průmyslová špionáž… každá rána pod pás je povolena i vítaná. Dynamické vyprávění: rozvíjejte a spravujte své vztahy s více než 100 NPC: lobbisty, ozbrojenými skupinami, politiky… spojenectví, podraz nebo atentát, vaše volba. Operace v terénu: nasměrujte únos svých cílů a pronásledování v největších městech světa. Diskrétnost nebo přímá konfrontace, život vašeho agenta je ve vašich rukou.

  Nábor

  Nejprve si najměte tým čtyř speciálních agentů z 50 unikátních odemykatelných postav. Každá má svůj vlastní příběh, motivace a rysy, které určují její chování během mise.
  Získejte přístup k průzkumníkovi, vojákovi, hackerovi, svůdci a dalším archetypům, abyste dokončili divizi Sigma a vytvořili strategii.

  Špionáž

  Když je váš tým připraven, přidělte jim mise po celém světě, abyste shromáždili vědce, objevili kompromitující dokumenty o místních politicích a další.
  Využijte schopnosti svých agentů svádět, manipulovat a podplatit své cíle, aby se přidali na vaši stranu, nebo je nechte neutralizovat.

  Kontrašpionáž

  Ostatní národy také využijí svých agentů k proniknutí do vaší země a k únosu vašich vědců. Sledujte, zajímejte a vyslýchejte je, abyste získali informace o svých nepřátelích, poté je vyměňte za výkupné, když přestanou být užiteční.

  Exfiltrace

  Přikažte svým agentům, aby exfiltrovali vědce, kteří byli naverbováni pro vaši věc díky zachycení fází exfiltrace v největších hlavních městech světa. Moudře vybírejte pozici svých dronů, abyste podpořili tyto delikátní mise.

  Diplomacie

  V Sigma Theory je diplomacie klíčem k dosažení vašich cílů. Seznamte se se svými zahraničními protějšky a pokračujte ve svých cílech pomocí lichocení, hrozeb nebo vydírání. Můžete také získat zpět zajaté agenty, urychlit svůj výzkum a mnoho dalšího. Rozvíjejte své vztahy s mocnými lobbisty a ozbrojenými a vlivnými skupinami, abyste získali jejich přízeň. Ale buďte opatrní, mohou se od vás obrátit.

  Technologický strom

  Teorie Sigma je příčinou této studené války. Shromážděte vědce z celého světa, přesvěčte je pro vaši věc, aby objevili nové technologie, získali výhodu a změnili svět. Kontrola mysli, destabilizace světové ekonomiky, robotičtí vojáci, nesmrtelnost ... Budete tyto objevy zachovávat pro sebe nebo je budete sdílet se světem?


  Hry, které nás inspirovaly:
  XCom, Phantom Doctrine, Plague Inc., Pandemic (desková hra), Rocket Ranger, Tropico, Armello, Civilizace, zajímavá expedice a mnoho dalších

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam!