Simulátor skladu: Vysokozdvižný vozík
PC

149
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 14850
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace

  Bedna, regál, paleta, nejsme žádná jelita... :-). Další přírůstek do rodinky simulátorových hříček. Tentokrát zažijete šichtu skladníka v moderně zařízeném velkém skladišti, kde budete kmitat mezi hromadami regálů a převážet určené zboží. Jakmile projdete příslušným kursem a získáte řidičské oprávnění, budete obsluhovat všemožné typy malých i velkých vysokozdvižných vozíků a užijete si i pohled z vlastních očí - jako při závodních hrách.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • jop

   tohle je docela vtipný, práce, kterou by většina lidí vůbec nechtěla dělat, je skladník a oni na to udělají hru, je nějaký simulátor tramvaje?

  • matman

   A kdy už konečně udělají simulátor účetního???

  • lopolo

   hm 1 prosince a hra nikde

  • L.adio

   no konečně si můžu vzít práci i domů:D

  • J.

   Mám přes 1000 světovejch rekordů v závodních simulacích (od roku 1998, jezdim od roku 1988) a přesto se mi líbí každá takováhle kravinka. Prostě někomu to přijde jako nuda, ale mě všechny ty pomaloučký autobusy atd. přijdou jako zajímavý zpestření. Podobně jako třeba ponorky, velký lodě a jiný věci, který běžnej člověk jen tak řídit nemůže (a hlavně beztrestně - i ten, kdo se třeba k pilotování vrtulníku dostane, nemůže v reálu dělat to, co v simulaci bez následků)... Pochopitelně se při řízení vysokozdvižnýho vozíku asi zrovna neodvařim adrenalinem, ale zajímavý to je, to jo. Schválně, kolik regálů schodim za 1 minutu... :-)))

  • Usagi

   No koukam ze neustale vychazi samej simulator snad vseho, jerabu. bagru, stavby, popelaru a ted zas jesterek. To musi mit strasnej odbyt kdyz maj prachy na dalsi. Uz staci jen udelat simulator nejakejch aut a trhnou i NFS :))

  • vyskovak.cz

   No tak to chcu videt koho toto bude bavit. Ja mam rad simulatory, ale u tohohle uz me odstrasuje ten nazev a predstava, co se asi tak dá všechno delat s vysokozdvižným vozíkem.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit