Sisters Secrecy Arcanum Bloodlines Premium Edition
Digital

186
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004699
 • Vítej v nebezpečném dobrodružství! Pomoz najít jedno dvojče ztracené ve světě, ve kterém čas stojí na místě a magie krouží ve vzduchu.
  Od momentu vzniku lidstva, vždy existoval prastarý řád, který bránil převzetí světa temnými silami. Název tohoto zákona se změnila v průběhu staletí, ale jeho podstata zůstává stejná. Říkalo se jim „strážci“, a náš příběh se týká jednoho konkrétního strážce. Jednoho dne zanechal své děti u dveří sirotčince na druhém konci světa, jelikož se obával o jejich bezpečnost. V tomto momentu začíná náš příběh…
  Opuštěné dvojčata nosila jména Ariel a Belle. Nepamatují si své rodiče ani to, jak se dostala do sirotčince. Od samého počátku nebyla jako ostatní děti. Dívky se opravdu navzájem milovaly a byly nerozlučné. Byly schopné předpovídat budoucnost, postřehnout detaily, které přehlédla většina lidí a slyšet hlasy, které nikdo jiný neslyšel.
  Vize je strašily po celé jejich dětství - bizarní zjevení, jako ozvěna z dětství, které nikdy neznaly. S věkem Ariel tyto tajemné sny ustoupily, ale její sestra se stále trápila... A pak, jisté zlověstné měsíčné noci, Belle zmizela.
  Ariel se vydala na výpravu a byla rozhodnuta najít svou ztracenou sestru. Začneš v bytě Belle. Brzy je jasné, že se stalo něco strašného a v bytě Belle najdeš tajnou zprávu. Belle byla unesena a prosí svou sestru o pomoc.
  Vydáš se po stopách únosce, Ariel se pak dostane na místo, kde se zdá, že se tam zastavil čas od osmnáctého století a vzduch je prostoupen kouzly. Promluvíš si s místními a zjistíš, že situace byla v poslední době velmi nervózní: v noci se dá uslyšet strašidelné vytí a nebi se zjevily podivné postavy.
  Když se budete snažit rozlousknout tajemství o tom, co se stalo s rodinou Ariel, potkáte lidi, kteří se zvláštní náhodou zdají být přáteli jejich rodičů. Temné síly se připravují strašný rituál, na který potřebují krev Belly. Ariel však najde úkryt zla, naruší temný rituál a zachrání svoji sestru! Zlo však ještě nebylo zcela odstraněno…
  Klíčové vlastnosti:
  Více než 50 lokací, 23 scén s skrytými objekty a 23 mini herVíce než 8 hodin hraníSystém nápovědyDalší herní obsah (hudba, tapety na plochu, spořiče obrazovky atd.)Živé nahrávky komorního orchestruVestavěný návod ke hřePremium Edition obsahuje
  8 nových míst5 nové scény se skrytými objekty3 nové mini hry8 videoklipů15 hudebních skladeb12 spořičů obrazovky
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sisters Secrecy Arcanum Bloodlines Premium Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography
avatargame, frontiersofpandora, avatar
vanoce2023, darky, vanoce, vanocnidarky
balicipapir, balicek, vanoce2023, darek