Skull & Bones
PS4

1 699 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 51 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26632" ["cena"]=> string(4) "1699" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "4" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 699 Kč Předobjednávka
Hra také dostupná pro:  XBOXPC
 • Skull and Bones slibuje epické, drsné námořní a pirátské dobrodružství, plné plundrování a soubojů ve vlnách Indického oceánu. Vaším úkolem bude stát se tím nejlegendárnějším, největším a nejobávanějším pirátem široko daleko. Hra nabídne robustní RPG prvky, vylepšování korábů, PvP souboje i vytváření společných pirátských gangů.  RŮZNÉ TYPY LODÍ
  Lodě budou mít různou úlohu. Mezi zatím představené typy lodí patří Fregata, která se hodí na ochranu spolubojovníků, držení území a ovládání bojiště. Druhým typem je Brigantina, která je zase perfektní k útoku. Třetím odhaleným typem je Sloop-of-War, hodící se na dálku a k podpoře spolubojovníků. Každá z lodí by měla nabízet bohaté možnosti úpravy a vylepšení.

  Více informací již brzy!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Hra pro jednoho hráče tam určitě bude, ale zda bude vyžadovat PS Plus zatím netušíme. Do vydání je přeci jen hodně daleko.

  • RomiDush

   Jj, taky by mě zajímalo, jestli půjde hrát pouze single anebo to bude čistě multiplayer záležitost...

  • Pavel Král

   Zdravím,možná se ptám brzo,ale bude potřeba na hraní o samotě PS plus?Předem díky.