Sniper Elite 4 (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
589
Nákupem získáte 6 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Tento čtvrtý díl série Sniper Elite kombinuje realistickou balistiku s plíživou akcí ze třetí osoby a přinese dosud nejrozmanitější prostředí této série.
  Vítejte v Itálii roku 1943.
  Sniper Elite 4 navazuje na události z předchozího dílu Sniper Elite 3 a vezme vás na nádherný italský poloostrov, na němž se nacházejí krásná středomořská městečka, obrovské nacistické budovy, rozsáhlé lesy a prastaré horské kláštery, vybudované po vzoru legendárního Monte Cassina. Coby elitní sniper se zúčastníte různých misí, jenž se odehrávají na pozadí velkých historických událostí 2. světové války.
  Hra je situována do prostředí slunné Itálie roku 1943, kdy v zemi panuje fašistický režim. Ujmete se role sniperského veterána Karla Fairburna a vaším úkolem je, připojit se a podpořit místní odboj a tím se podílet na svržení režimu. Vaše mise má nejvyšší prioritu a tak si nemůžete dovolit chybovat, neboť by tím by byl ohrožen další válečný vývoj. Operace Overlord by skončila, Den D by nikdy nenastal a naděje na vítězství a porážku fašismu v Evropě by zmizela v propadlišti dějin.
  Zapojte se do masivní kampaně pro 1 až 2 hráče, kterou si můžete zahrát v oblíbeném kooperativním módu. Nebude chybět ani multiplayer, v němž se budete moci navzájem postřílet s přáteli, či ostatními hráči přes internet. Díky tomu nabízí Sniper Elite 4 dosud nejvíce obsahu ze všech dílů série a vy předvedete vaše sniperské ambice.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • 2oz

   Škoda, moc drahé.

  • pibifm

   není cz, cena max 299,-Kč

  • Ondra

   děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ondra: Nene, tohle je samotná hra.

  • Ondra

   u té to verze není season pass že
   děkuji

  • Mewerick

   Jak může takový kus šrotu stát 1600 !!??To nestál ani zaklínač,neskutečný co si někdo dokáže říct za pár hodin srandy

  • Leemon

   Mám rád tuto sérii a hry jsem vždy kupoval ihned po vydání a to vč. sběratelky SE3. Za současných podmínek si však raději počkám na slevu. Jednak proto, že mi přijde cena velmi vysoko (a v poslední době nejen u SE4), ale také proto, že pro PC není retail verze.

  • Pepa

   A bude mozne u Vas koupit samostatne Seasson pack?

  • Dominik

   Tak super hra a nikdo češtinu neudělá fakt nepochopím proč studio rebellion neudělalo češtinu snad se někdo najde a udělá češtinu časem tak dobrá hra a nemá české titulky a ani rozhraní fakt no sa sa da dělat ted to kupovat nebudu počkam až to spadne zase na 350 kč jak sniper elite v2

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Dominik: Spíše jde o neaktualizované info na jejich stránkách. Dle našich informací ve hře čeština opravdu není (bez krabicové verze by v ČR nedávala smysl).

   Ivik: Zde o podpoře češtiny neuvažujeme.

  • Dominik

   Kluci ja jsme se ted dival na deluxe edition primo na strankach rebellion a oni pod multilingual je i čeština tak nechapu proč to není na steamu podporovanééé :))))) schvalně se na to podívejte :))) bud to nestahli a nebo hra má češtinu ale steam to nepovolil aby to mel na steamu https://games.rebellionstore.com/en/product/view/sniper-elite-4-deluxe zde je odkaz

   S pozdravem Hrač GHOST

  • Ivik

   Ahojte bude se do tehle hry dělat čeština děkuji za odpověď.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Pepa: Pouze tuto edici, Deluxe asi mít nebudeme.

  • Pepa

   Delixe edici pro Steam (pc) neprodavate? Mel bych o ni zajem ji koupit u Vas.

   http://store.steampowered.com/cart/

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Váhal jsem jít do toho za tu cenu a bez cz podpory, ale dá se to překousnout. Nelituji.