Soldier of Fortune 3: Payback
PC

(7x)
199
Nákupem získáte 4 Kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13228
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Ve třetím dílu této známé FPS ságy se opět vrátí na scénu organizace The Shop, jejímž najatým žoldákem jménem Thomas Mason se stanete. Prožijete všechny možné nástrahy autentických, nebezpečných a intenzivních bojových operací na Středním Východě, v Africe, Asii a východní Evropě. Cíl bude veskrze tradiční - jakýmkoli způsobem rozkrýt zašmodrchané spiknutí a porazit extermistickou skupinu, která je odhodlána rozpoutat celosvětový konflikt. Selhání prý nepřipadá v úvahu, což je mimochodem i slogan hry. Vašimi úkoly bude mimojiné zachránit diplomata, infiltrovat teroristy, najít a zneškodnit něco či si poradit ve vypjaté situaci, kdy se rutinní eskortní mise náhle pokazí. Patnáct druhů nepřátel (vč. kriminálníků, povstalců či obyčejných vojáků) pak bude číhat za každým rohem. Poznávacím znamením série Soldier of Fortune vždy byla brutalita a PayBack v tomto směru nebude jiný. Slibován je neuvěřitelně realistický systém modelů postav, dovolující přesnou detekci zásahu a ztvárnění odpovídajícího zranění. I v závislosti na tom, jakou zbraní někoho trefíte. Těch tu je přes třicet - včetně kulometů, útočných pušek, odstřelovačky, vrhacích výbušnin či futuristických prototypů. Součástí hry je i multiplayer a to jak klasický deathmatch, tak týmové módy (Team DM, Team Elimination, Capture the Flag, Demolition) při shromažďování hráčských statistik.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Armies

   no je to dost natazena cena uff.

  • Gore

   Se Shadowem nezbývá než souhlasit. Tato cena je již out !Ceny těchto FPS by logicky neměly přesáhnout 300 Kč, resp. 299 Kč. Toť vše.

  • Shadow

   Bohužel tento díl je zklamáním. Navíc za tak vysokou cenu není žádný rozumný důvod si tuto hru pořizovat.

Hodnocení zákazníků (7)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Stupidní hra, co to proboha znamená, když ve hře, která si hraje na reálný boj jsou booti, kteří vydrží 8 zásobníků. ODPAD

 Neověřený nákup

dobrá hra.ale pro slabší povahy to nedoporucuji

 Neověřený nákup

Hra nad odreagování před Crysis nebo Call of Duty 4.Hru bych nekupoval.Za takovou cenu seženete lepší hry!

 Neověřený nákup

Vývojáři téhle hry podle mého dbali na grafickou stránku hry a na inteligenci nepřátel moc nepřihlíželi. Od her v dnešní době a dnešní technikou se očekává více.

 Neověřený nákup

Nic moc, urcite bych si hru nekoupil. Hernim hitům jako je Call of Duty 4, nebo Crysis se to nemůze v zadnym pripade rovnat.

 Neověřený nákup

Slovenský vývojový team zkazil jméno série SoF. To co svořili je naprosté nic. Doporučuji nekupovat.

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu