SolSeraph (PC) Klíč Steam
DIGITAL

384
Nákupem získáte 4 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7792853" ["cena"]=> string(3) "384" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 384 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tower Defense
 • Inspirovaná retro stylem, spojující zábavu žánru „Tower Defense“ s akční plošinovkou, SolSeraph znovuobjevuje videoherní klasiku!

  Civilizace je ve vašich rukou. Postavte města a obranné struktury, aby je ochránily před neustálými útoky monster, a pak sestupte do jejich úkrytů s mečem a kouzly, abyste je navždy odstranili. Prozkoumávejte plovoucí ostrovy, starobylé jeskyně a ztracená města. Svět je váš!

  Hru přináší tým ACE, tvůrci podílející se na titulech Rock of Ages a Zeno Clash. SolSeraph kombinuje akci a strategii, aby stvořil bohatou a jedinečnou hru připomínající 16bitovou éru.

  Vraťte lidstvo do období blahobytu - vyvažujte akci a prvky top-down strategie, pečlivě veďte každý kmen k velikosti a mozte rozvíjet jejich území a rozptýlit temnou mlhu, která pokrývá jejich zemi. Když všechny úkryty budou odhaleny, převezmete roli Helia v boji s monstry.

  Bojujte s nepřítelem - Helios, vyzbrojený svým mečem, štítem a magickým lukem, bude čelit celé řadě nepřátel, včetně goblinů, netvorů, netopýřích jezdců a dalších na cestě k Mladšímu Bohu, který je ovládá. Porážka těchto náročných nepřátel poskytne Heliovi nové magické síly jako léčivé byliny a zničující ledové střepy. Chraňte vlast - pomáhejte každému kmeni utvářet jejich vesnici využíváním různých jednotek, domů a farem, a podpořit rostoucí populaci, budovat kasárna pro válečníky a věže pro lukostřelce k obraně proti vlnám útočících netvorů. Pomoc z nejvyšších sfér - Yuzo Koshiro, legenda stojící za klasickými videoherími soundtracky, vytvořil úvodní téma pro SolSeraph. K tomu uznávaný spisovatel Jonas Kyrazes (The Talos Principle, The Sea Will Claim Everything) propůjčil svůj talent pro napsání působivého vyprávění.


  © 2019 Ace Team. © SEGA. All Rights Reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí SolSeraph (PC) Klíč Steam!