Sonic Adventure 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

209
Nákupem získáte 8 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, 3D plošinovka
 • Zachraň svět jako hrdinové - Sonic, Tails a Knuckles anebo rozsévej chaos jako Shadow, Dr. Eggman a Rouge. Využij jejich jedinečných dovedností a schopností! Ponechej na chvíli stranou hlavní dějovou linku a hoď rukavici kámošovi v režimu pro dva hráče – zúčastni se karetní soutěže nebo jiných režimů soupeření! Trénuj své zvíře, Chao, rozvíjej jeho statistiky a využívej jeho dovednosti v jedinečných  minihrách! Utkej se se 150 unikátními misemi ve 30 etapách plných děje!

  Toto je boj mezi hrdiny a zločinci – zachráníš svět nebo ho dobudeš?

  Stále trvá pátrání po Chaos Emeralds a mezi Hero a Dark je vyznačena frontová linie. Prožij dvě neopakovatelná dobrodružství s účastí slavných hrdinů a nových, stále se vracejících zločinců. Nastal čas zahájit bitvu, která rozhodne o osudu světa!

  Sonic Adventure 2 se vrací na Playstation Network/Xbox Live Arcade/PC v digitální distribuci! Velká řada hrdinů a zločinců, excitující režimy zápolení pro více osob, Chaos Gardens a více než 30 etap plných děje - a to všechno v HD!

  Charakteristika hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sonic Adventure 2 (PC DIGITAL)!