Space Rangers: Quest
DIGITAL

249
Nákupem získáte 3 kredity
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Klasické sci-fi sága, která kombinuje vzrušení textových dobrodružných her a prvky RPG Různorodé úkoly, od řešení hádanek po nelítostné bitvy Objev obrovský vesmír plný náhodných událostí 3 různé styly hry Ti umožní hru opakovat s úplně jiným zážitkem

  Život ochránce je plný nebezpečí! Space Rangers: Quest je nostalgické textové dobrodružství ze světa vesmírných ochránců. Ochraň koalici proti nové hrozbě.

  Vyber si svoji loď a vydej se na cestu. Je třeba zkontrolovat zdroj nové hrozby a zachránit všechny bytosti ve vesmíru. Ale nečekej, že Tě okamžitě budou mít za hrdinu – život ochránce je plný nebezpečí! Tvé kredity a uznání bude získáno pouze tvrdou prací, která bude často nelegální. Ale pokud najdeš všechny prvky kosmických map, získáš přístup do celé galaxie. Hledej v obrovských mezihvězdných zálivech, na palubě nebezpečné kosmické stanice a na vzdálených planetách.

  Náhodné událostí znamenají, že při mnohých setkáních máš příležitost poznat nové přátele a zabít staré nepřátele. Můžou také ale znamenat potenciální rizika, které Tě můžou stát mnohem víc než jen peníze. Ve vesmíru existuje mnoho forem života, některé jsou chytré, některé z nich jsou nesmírně inteligentní a některé... prostě hloupé.

  Pro neohrožené objevitele svět Space Rangers: Quest nabízí širokou škálu jedinečných možností. Například okradení a poprava piráty, ošizení sexy hologramy, sugestivní halucinace nebo Tě můžou sníst šílení roboti.

  Vlastnosti hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Space Rangers: Quest!