Spec Ops: The Line
DIGITAL

539
Nákupem získáte 6 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7004980" ["cena"]=> string(3) "539" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 539 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Je tomu již 6 měsíců, co Dubaj během katastrofické pouštní bouře zmizela z povrchu Země. Tisíce lidí zahynuly, včetně amerických vojáků, kteří byli vysláni, aby pomohli město evakuovat. Z metropole pohřbené v písku jsou dnes už jen ty nejokázalejší ruiny světa. Nyní se z Dubaje šíří záhadný nouzový signál, a tak je do města vyslán tým Delta. Úkol je jednoduchý: Najít přeživší a nahlásit místo vyzvednutí. Co však najdou, je město zmítané válkou. K záchraně Dubaje je proto třeba najít muže, který je za toto šílenství zodpovědný - plukovníka Johna Konrada.

  Co vás čeká:

  Nové zpracování vojenské střílečky s příběhem plným nečekaných zvratů. Akcí nabitá střílečka z vnějšího pohledu vás zblízka a velmi osobně vtáhne do boje plného syrové brutality a emocí. V nebezpečné a nepředvídatelné bojové zóně velte inteligentně jednající a ničivé jednotce vojáků Delta-Force. Překročte "Linii" v dospělém příběhu, který vám ukáže odvrácenou tvář války a ve kterém nejsou žádné světlé konce, jen špatná nebo ještě horší rozhodnutí. Unikátní prostředí Dubaje ohromí vaši představivost a přenese vás do neuvěřitelně rozlehlých prostor, v nichž zažijete strhující vizuální zážitky z výšek. Pískem zasypaný Dubaj přináší nové herní zážitky, včetně písečných přívalů a dezorientovaného, nelítostného boje během písečné bouře. Hra více hráčů je orientována na třídy postav a může být upravována dle vašich představ.

  © 2006 - 2012 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, 2K Games, Spec Ops a Spec Ops: The Line, a jejich výhradní loga jsou všechno obchodní známky a/nebo registrované obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Yager a logo Yager jsou obchodní známky Yager Development GmbH. Darkside a logo Darkside jsou obchodní známky Darkside Game Studios, Inc. dSonic a logo dSonic jsou obchodní známky dSonic, Inc. Unreal® je registrovaná obchodní známka Epic Games, Inc. Unreal® Engine, Copyright 1998-2012, Epic Games, Inc. Tento softwarový produkt obsahuje software Autodesk® Kynapse®, © 2012 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Autodesk Kynapse je registrovaná obchodní známka Autodesk, Inc. a/nebo jejích poboček a/nebo filiálek v USA a/nebo jiných zemí. Využívá technologii Bink Video. Copyright © 1997-2012 by RAD Game Tools, Inc. Využívá zvukový systém FMOD Ex. Copyright © 2012 by Firelight Technologies. Tento produkt obsahuje kód licencovaný firmou NVIDIA. Všechny ostatní obchodní známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechny práva vyhrazena.

   

  Obsah této videohry je úplně smyšlený a jeho smyslem není reprezentovat nebo zobrazovat aktuální události, osoby nebo bytosti. Výrobci a vydavatelů této videohry v žádném případě neschvalují, neomlouvají nebo nepodporují násilí v jakékoliv podobě zobrazené v této hře.

  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Spec Ops: The Line!