Spellforce GOLD
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
Kód produktu: 11104
 • Příběh nové kampaně pojednává o démonickém princovi ze zapomenuté minulosti světa, který snová plán na návrat temných bohů. Už se mu podařilo probudit mocného ledového draka a vyslat svou vlastní armádu na nic netušící obyvatele říší. V datadisku se můžete těšit na novou, velmi rozsáhlou kampaň (vystačit by měla na 40 hodin) a nový herní mód zvaný Free Game, umožňující jednomu až třem hráčům vyzkoušet se svým vlastním Avatarem odolnost počítačových oponentů na některé z velkého výběru samostatných map. Spellforce: The Breath of Winter také prošel intenzivním testováním, na jehož základě došlo k významným zdokonalením v oblasti síťového kódu.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Ke hře jen u nás přikládáno bonusové CD s češtinou. GOLD edice obsahuje hru Spellforce: The Order of Dawn a 1. datadisk The Breath of Winter.

  Spellforce: The Order of Dawn:

  Společnost Phenomic Game Development pro vás připravila ve spolupráci s autorem velice oblíbených Settlerů, nový titul kombinující prvky RPG a RTS, který nese název Spellforce: The Order of Dawn. Hra vás přivede do kouzelného fantasy světa. Kouzelného nejen svým zpracováním, ale také pro jeho nasycenost vším, co v sobě nese jen známku magie, a to ať je jakákoliv (černá, bílá, aj.). Těšit se můžete na šest ras - Humans, Dwarves, Elves, Dark Elves, Orcs a Trolls. Neskutečná chamtivost a stálá žízeň po moci vedla třináct kouzelníků, těch nejmocnějších z mocných, k rozhodnutí o zhoubě země a jejím uvržení do nekonečné spirály chaosu a zoufalství. Všechny národy byly mrknutím oka naprosto zničeni, to když se rozpoutaly mohutné živly, živly vyvolané temnými rituály. Kontinenty se roztříštily jako sklo, jejich kousky se rozlétly jako listy ve větru. Do zemí, které přežily prvotní nápor přinesly novou vlnu války a destrukcí ohromné armády vázané silou starověkých run. Vše co zbylo je jen pár ostrovů, propojených magickými portály. Nyní se zlo opět vrátilo a je ještě silnější, než kdy předtím a jeho úmysl je jasný - dokončit zkázu, která byla načata. Ještě je ale naděje. Prorokové v ni věří. Má jí být člověk odsouzený k nesmrtelnosti, vázaný mocí krvavých run...

  Spellforce: The Breath of Winter

  Příběh nové kampaně pojednává o démonickém princovi ze zapomenuté minulosti světa, který snová plán na návrat temných bohů. Už se mu podařilo probudit mocného ledového draka a vyslat svou vlastní armádu na nic netušící obyvatele říší. V datadisku se můžete těšit na novou, velmi rozsáhlou kampaň (vystačit by měla na 40 hodin) a nový herní mód zvaný Free Game, umožňující jednomu až třem hráčům vyzkoušet se svým vlastním Avatarem odolnost počítačových oponentů na některé z velkého výběru samostatných map. Spellforce: The Breath of Winter také prošel intenzivním testováním, na jehož základě došlo k významným zdokonalením v oblasti síťového kódu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • tuk

   hm, proc neudelaji edici obsahujici vsechny datadisky, kdyz ten druhy je uz v prodeji(v CR semozrejmne ne) , proc bych si kupoval toto, kdyz pak mozna prijde platinova edice obsahujici vse, za to bych klidne dal i 1500, ta hra mi za to stoji mit doma hezkou krabicku:-)

  • semuel

   Díky za info.

  • Martin Schovanec

   semuel: to je mysleno o hre, ne o tom, zda mistni distributor prodava hru draz nez v Polsku. Stezujete si na spatnem miste, cenu hry stanovila firma SeveN M - www.sevenm.cz, ktera je v Cr vyhradnim distributorem.

   699 kc je navic jeste po sleve, bezna cena hry v obchodech jinde je 799 Kc.

  • semuel


   "Do komentářů můžete napsat co se vám na hře líbí či nelíbí" - tak proč sakra vymazáváte názory, že ty hry jsou předražené (např.oproti Polsku).Když vám to nevoní,tak nezakládejte sekci Komentáře.Jestli to budete takhle vymazávat,tak založím fórum, ale jinde.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Spellforce GOLD!

Sledujte nás na instagramu