Splatoon
WIIU

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
 • Ukažte své pravé barvy! Porazte nepřátele a označte vaše území. Jako olihním podobné postavičky Inklingové budete střílet inkoust na všechny strany a obarvovat svět!

  Vyzvěte kamarády na chaotické souboje dvou čtyřčlenných družstev. Vaším cílem bude vyznačit svou barvou co největší část mapy a rozšířit tak své území. To vše během přestřelek s nepřátelským týmem a využívání šílených schopnosti, jako je doslova ponoření do přebarvených ploch. Tohle je zkrátka pestrobarevná a chaotická střílečka, jaká nemá obdoby!

  Pokrýváním většího teritoria odemykáte silnější super zbraně, které můžete použít k útoku na vaše soupeře nebo získání ještě většího území.

  Správná strategie je rozhodující. Poražení soupeři se rozcáknou v explozi barvy, která zabere více území pro váš tým. Rozhodujte se ale moudře! Pokud se příliš zaměříte na zneškodňování nepřátel, můžete poměrně záhy zjistit, že na vašem území soupeři zatím pěkně vymalovali.

  Jediným stisknutím tlačítka se můžete proměnit v oliheň a ponořit do moře inkoustu, čímž se ukryjete před nepřáteli, výrazně zrychlíte svůj pohyb a navíc ještě doplníte zásoby barvy.

  Vyberte si z různých možností ovládání na Wii U GamePadu, zahrnující například vestavěný gyroskop, který můžete využít k lepšímu míření a rozhlížení se po okolí.

  Zapojte se do napínavých online bitev dvou čtyřčlenných týmů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Splatoon!