Splinter Cell: Conviction
PC

(28x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS, Taktické
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12714
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama. Ponořte se do originálního herního zážitku založeného na improvizaci, v němž se okolní prostředí stává vaší zbraní. Musíte reagovat na měnící se situaci a využít okolního prostředí a davu ke zmatení a zastrašení svých nepřátel. Při hraní Splinter Cell Conviction se vám do krve budou vyplavovat přílivy adrenalinu při nervy drásajících honičkách, soubojích a nelítostných přestřelkách. Abyste přežili, vybudujete si síť spojenců, kteří vám pomohou se získáváním technologických vymožeností a s tím, abyste vždy před svými pronásledovateli byli o krok napřed. Vaší snahou bude odhalit síly, které usilují o vaši smrt. Objevte nový druh hraní, při němž můžete použít všechny objekty ze svého okolí. Vašim inventářem je svět okolo a je pouze na vás, jak se rozhodnete s ním naložit. Jste uprchlíkem, tudíž je pro vás rychlé myšlení a přizpůsobení se jedinou možností, jak získat v nastalé situaci výhodu. Nicméně i nepřátelé k vašemu dopadení budou využívat okolního prostředí. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • ales551

   Zdravim, urcite jsou ceske titulky? Vim, ze je oficialni preklad, ale ja si Convition koupil, kde v obchode meli napsane s titulky, ale nebyli tam po nainstalovani. Vy je tedy mate?

Hodnocení zákazníků (28)
Přidat hodnocení

Hra se mi z velké části líbila i na některé nereálné chvíle.

Nejlepší díl z celé serie, i když spousta věci tam chyby co u předchozích dílů bylo, mohl to být dokonalí Splinter Cell teším se na další díl.

Dal bych ještě víc nebýt ochrany musel sem si to craknout jak něakej blbej pirát

Skvělá hra, doporučuji

Je to můj první splinter cell, kterého jsem hrál a dohrál. Hra mě rozhodně nezklamala.

Vyborny SC dil,
Doporucuju zahrat.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu