Splinter Cell: Pandora Tomorrow
PC

(4x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: TPS, Taktické
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10948
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Češtinu do hry si můžete ZDARMA stáhnout zde

  V novém příběhu se opět posuneme o nepatrný kousek do budoucnosti, tentokrát je vše zasazeno do roku 2006. Hlavním hrdinou zůstává pochopitelně agent Sam Fisher, pracující pro organizaci Third Echelon, svéráznou součást americké Národní bezpečnostní agentury (NSA). Zatímco v jedničce se středem pozornosti stala Gruzie a její prezident, tentokrát se příběh odehrává v Indonésii a rovněž na území východního Timoru, který si ve hře právě vybojoval svoji nezávislost.
  Hratelnost je vesměs stejná, až na to, že tentokrát jsou více začleněni NPC a oblasti, kde jednotlivé mise probíhají, jsou větší a navíc i rozmanitější. Jedna z nových misí je dokonce čtyřikrát větší než ta největší z původní hry. Kromě toho byste měli mít mnohem volnější pole působnosti pokud jde o řešení herních situací. Samozřejmě, že vylepšení se dočkala i umělá inteligence. Další novinou je trojitý stupeň výstrahy. V původní hře jste udělali jen jednu chybu a skončili jste. V Pandora Tomorrow dostanete šanci, váš postup se však každým uklouznutím bude značně komplikovat. Když uděláte první chybný krok, například někde necháte mrtvé tělo a někdo ho najde, docílíte větší obezřetnosti nepřátel. Při druhém podobném případu už budete mít větší problémy a třetí vyvolá už pořádný povyk. Další novinky zahrnují možnost použití laserového zaměřovače pro lepší přesnost střelby, na druhou stranu vás jeho paprsek může při nešikovném použití prozradit. Nepřátelé navíc zajímají v určitých situacích rukojmí. V novém multiplayerovém módu se spolu utkají dvě naprosto rozdílné skupiny - tajní agenti, jejichž taktika spočívá ve velmi opatrném postupu a žoldáci, kteří jsou naopak vybaveni těžkými zbraněmi. Úkolem je zabránit agentům ve splnění jejich cíle. Rovnováha mezi těmito dvěma třídami je rafinovaná. S agenty budete hrou procházet v third-person perspektivě, a se žoldáky ve first-person perspektivě. A aby nebyli žoldáci tak bezradní, až se okolo nich budou ve tmě tajemní agenti plížit, vybavili je tvůrci například detektorem pohybu. Maximálně se multiplayerové hry můžou zúčastnit čtyři hráči, kteří se libovolně rozdělí mezi zmíněné třídy. Svou významnou roli zde sehraje audio-kominikace a možnost odposlouchávat nepřítele například prostřednictvím laserově naváděných mikrofonů, apod.

  Hra má hvězdný hollywoodský dabing. O hlas hlavního hrdiny Sama Fishera se postaral Michael Ironside (např. bezruký učitel ve Hvězdné pěchotě), Irvinga Lamberta namluvil zase Dennis Haysbert (znát můžete z role kandidáta na prezidenta Davida Palmera ze seriálu 24 hodin).

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Nehmen: Tahle informace bohužel nikde není. Předpokládáme ale že to není možné.

  • Nehmen

   Je možné si tuto hru přidat na Uplay použitím aktivačního klíče (i přes to, že je hra vydaná před zahájením Uplaye)?
   Mám rád kompletní série na jednom místě.
   Děkuji

  • Lolek

   Nevíte proc mi hra nejde dat do rozliseni 1600x1200 vzdycky kdyz si to prepnu tak se mi to zase vrati na 640 :(

  • domen

   splinter cell pandora tomorow je dobrá hra ale lepší je double agent

  • Reinhard Kroupa

   taky mohly napsat do Minimální konfigurace že ta hra chce pixel shadery,hra mi je na prd

  • Pavel

   Každý díl Sama Fischera je plnohodnotnou hrou jež vždy přináší něco nového.A mě osobně se Pandora Tomorrow líbil zatím ze všech dílů nejvíce.Ale vím dopředu že nejlepším dílem série bude teprve čtvrtý díl Splinter Cell: Double Agent.

  • Jaroslav Holý

   Jde spíše o datadisk... ale o DOBRÝ datadisk... za 299 Kč doporučuji....

  • Sonicer

   Nejprve si hodis danou hru / vetsi mnozstvi her do kosiku a nasledne das jit do pokladny. Teprve pak zadas svoje udaje...

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Skvělá

hra je kvalitní jak po grafické strance tak po stránce hratelnoisi. toto je velmi vydařený díl jen tak dál ubisoft

Osobne malinko nechapu nadseni ostatnich z teto dle me lehce nadprumerne hry. Mozna proto, ze jediny konkurent je v podstate jen Hitman? Ten vsak u me svou volnosti a atmosferou vyhrava na plne care, i kdyz ma vetsinou horsi pribeh a moznosti pohybu postavy. Pokud se hodne nudite, par veceru se s ni da celkem slusne zabavit. Jiny duvod proc tuto hru hrat nevidim. Mozna jedine kvuli multiplayeru, ten jsem vsak nemel moznost vyzkouset.

Výborná hra, jedná z mých nejoblíbenějších.
Perfetkní hratelnost a atmosféra přispívá mnhonásobně k celkovému dojmu z hry.

Sledujte nás na instagramu