Squids Odyssey (PC DIGITAL)
DIGITAL

349
Nákupem získáte 4 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1005165" ["cena"]=> string(3) "349" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 349 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Tahové, Příběhové
 • Vytvořte si partu z 15 různých olihní ve 4 kategoriích: střelci, skauti, vojáci a léčitelé. Vyhrávejte tahové bitvy díky strategií a dovednostem. Využívejte prostředí a silné stránky vašeho týmu ve svůj prospěch. Zapojte se do více než 90 misí, které nabízí přes 15 hodin hraní. Můžete také hrít v režimu Pro, který zdvojnásobuje délku hry a poskytuje další výzvu. Zvyšte dovednosti svých hrdinů pomocí speciálních přileb. Ve hře jich je více než 65! Bojujte v oblasti řecké citadel, na tropických korálových útesech, měst inspirovaných divokým západem a v japonských chrámech, abyste zachránili svůj podmořský svět! 3 miliony hráčů si zamilovalo tento titul! Nedošlo ke zranění žádné olihně během tvorby této hry.
  Sestavte si tým olihních hrdinů a bojujte v epických tahových bitvách proti zkorumpovaným krabům a krevetám!
  Steev a další olihně jsou nebezpečí! Infekční sliz poškozuje jejich svět a tato skupina nepravděpodobných hrdinů musí bojovat, aby zachránila své království.
  Squids Odyssey to nejsou jen nádherné kreslené obrazy, ale také bujará hudba a vyprávění plné humoru. Bitvy představují velké výzvu, protože budete muset zapojit strategické uvažování, um, a také prostředí a sílu olihní, a díky tomu dovést váš tým k vítězství!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Squids Odyssey (PC DIGITAL)!