STAR WARS - Dark Forces
DIGITAL

82
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi, Retro
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7438518
 • Plně interaktivní prostředí – měnící se zdi i podlaha, pohyblivé plošiny a dopravníky nebo realistické efekty osvětlení a atmosféry. Pozemní souboje z pohledu první osoby. Použijte 10 zbraní v boji proti 20 druhům nepřátel. Zblízka a osobně prozkoumejte celý svět Star Wars. Stoupejte po lávkách, rozhlížejte se a střílejte nahoru i dolů, skákejte po římsách, broďte se odpadky.

  Pod rouškou tajemství vytváří ďábelské Impérium zkázonosnou armádu – pokud se jim to podaří, stane se tato armáda poslední částí arzenálu imperiálního teroru a nadvlády.

  Vaše mise? Vstoupit do Divize tajných operací Povstalecké aliance, infiltrovat Impérium a poté se střetnout s každým vojákem i strojem, které dokáží imperiální síly nashromáždit. Hledejte v rozlehlé galaxii stopy a zaútočte na základny plné nepřátel v zoufalé snaze zastavit spuštění nové hrůzostrašné zbraně.

  O hře:

  Plně interaktivní prostředí – měnící se zdi i podlaha, pohyblivé plošiny a dopravníky nebo realistické efekty osvětlení a atmosféry. Pozemní souboje z pohledu první osoby. Použijte 10 zbraní v boji proti 20 druhům nepřátel. Zblízka a osobně prozkoumejte celý svět Star Wars. Stoupejte po lávkách, rozhlížejte se a střílejte nahoru i dolů, skákejte po římsách, broďte se odpadky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí STAR WARS - Dark Forces!

Sledujte nás na instagramu