Starcraft 2 Wings of Liberty (PC DIGITAL)
DIGITAL

399
Nákupem získáte 4 kredity
Aktivace: Battle-NetBattle-NetLokalizace: Angličtina
 • Pc hra Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu pc hry Starcraft.
  Legie veteránů, vylepšené a zcela nové druhy jednotek budou bojovat napříč celou galaxií a snažit se vyhubit jeden druh druhý. Za koho budete bojovat vy? Druhý díl navazuje přesně na konec datadisku prvního dílu Starcraft: Brood War skončil, představí Starcraft II, v chytlavém sci-fi příběhu plného dobrodružství a intrik, nové hrdiny i důvěrně známé tváře. Navíc Blizzard znovu nabízí bezpříkladné online hraní skrz Battle.net s několika vylepšeními a novými možnostmi, které dělají z pc hry Starcraft II ultimátní sci-fi real-time strategii.
  Hlavní rysy pc hry StarCraft II: Wings of Liberty
  Svižná, energická, dobře vybalancovaná real-time strategieTři naprosto odlišné rasy: Protossové, Terani a ZergovéNové jednotky a herní mechanismy dále odlišující každou rasuPrůkopnická kampaň pro jednoho hráčePulzující nový 3D engine s podporou oslnivých vizuálních efektů a obrovských skupin jednotek a armádPlná podpora hry více hráčů skrz Battle.net s novými vylepšeními a pomůckami při vytváření soubojůKompletní nástroje pro tvorbu map a skriptování dají hráčům neuvěřitelnou svobodu v upravování a přizpůsobování herních zážitkůPc hra StarCraft II: Wings of Liberty není multiplatformní a nebude vydána pro herní konzole Microsoft XBOX 360 a Sony PlayStation 3 ani Nintendo WiiDoporučený věk pro dobývání vesmíru při hraní pc hry StarCraft II: Wings of Liberty je 16 a více let
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Starcraft 2 Wings of Liberty (PC DIGITAL)!